Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani piersicute de iulie august ( 41 )


Recommended Posts

Ola

 

multumim de urari!va dorim insutit multe sanatate, buna voie si fericire! [flo2] [flo2]

 

Anto - ce patanie cu TBC-ul, cred ca o sa isi revina si nepotelul, ei se refac repede!

 

Stie cineva ceva de Gabi?

 

Vera - super tare poezia! [:-)))] [:-)))]

 

Noi am fost azi la plaja, m-am prajit in 5 minute de stat in soare fara protectie ( crema) si era 6 pm [fri]

 

Noroc ca baietii erau dati, pe bambina nu am bagat-o niciodata in apa si o tin imbracata

 

Roczy belgia suna taaare bine, iti tin pumnii sa iasa totul bine! [pk]

 

Roxy tu bate fierul cat e cald! [il] [amoras] [barza1] [barza1] [gica] , etc

 

Lorena multa sanatate si bunicii, bunica mea are 88 de ani si e inca bine, Doamne Ajuta pe bunicii de pretutindeni [ruga]

 

Fleur hai cu [mata]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 400
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani Bambina !!! Sa fi sanatoasa si fericita alaturi de parinti si de fratiorii tai dragi.

 

Ada la multi ani sotului tau.

 

 

Roxi imi pare rau sa audca ai vesti rele de la dr.si EU as zice sa ii faci repede un fratior antonicai.

 

Vera faina rau poezioara)))

 

Nu mai stiu ce si cui vroiam sa scriu...

 

Aaa Carmen bine ai revenit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

V-as da cafea, dar va mai las sa dormiti.

 

La noi in fiecare zi e furtuna cu rupere de nori...fix la 4-5 p.m cand toata lumea vine de la lucru. Parca am fi la tropice.Noroc ca mi-am reparat stergatoarele.

 

Altfel nimic nou, Eric merge singur in picioare si acasa, dar numai..pe pat (nu stiu cum isi tine echilibrul), in rest ca la fiecare achizitie, poate, dar inca nu vrea. Cand il luam in brate, se ridica in picioare...pe burtile noastre (noi stand in picioare) si chiuie de numai. Mai exerseaza si statul in cap, sprijinit in 4 labute si cu funduletul in aer. E saptamana pozitiilor imposibile!

 

Roxy, in tot raul e si un bine, poate asta  e un semn sa va hotarati la bb2. Multa bafta!

 

Ile, ce va pasa...

 

[artif] La multi ani Irina-Bambina!

Sa cresti frumoasa ca o floare, sanatoasa, vesela si norocoasa! [artif]

 

 

 

La multi ani "Doamnei" lui Ada!

 

Ali, cred ca se indreapta pe parcurs cracaniciul. Asa e la inceput, cred.

 

Vera, stiam poezia, mi-a citit-o doamna mea, e funny si adevarata...

 

Gabi,sper ca sunteti bine, da un semn pe aici sau o veste prin fete.

 

Sper sa fim si noi turisti la inceputul lui august, zilele astea luam biletele. Va fi probabil Cuba, 2 saptamani. De abia astept, ca m-a epuizat vremea asta de aici.

 

Nici nu mai stiu ce sa fac de mancare, ma tentau vinetele marocane dar cu ploile astea n-am mai pus nimic pe gratar.

Eric papa f bine, un pic prea mult as zice, vine ghiftuit de la gradinita, dar casca o gura cat o sura si seara acasa. Ii fac des supa de pui cu galuste de gris (din ou integral). II place sa rontaie si piersici intregi si rosii, se mai ineaca in pielite dar se descurca.

 

Mai fetelor, o intrebare prosteasca apropo de balacit: la voi cum sunt scutecele alea de inot? Nu-s din plastic ceva? Astea de aici arata precum cele obisnuite doar ca nu retin apa, deci nici pipi.I-am pus baiatului unul din timp, la plecare la plaja, si cand am ajuns acolo era fleasca si el si scaunul. Sunt eu proasta sau imi scapa ceva? E normal sa nu retina nimic, deci apa tuturor piscinelor pt bebelusi e plina de pipi? Eu nu pricep...

 

Va pup, sa aveti o zi frumoasa de weekend, eu merg la culcare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, iata ca a trecut un an de cand in viata mea a aparut cea mai mare minune, mult dorita si asteptata. Emotiile ma coplesesc si acum, ochii mi se umplu de lacrimi si, va va vine sau nu sa credeti, inca am momente în care o privesc si nu-mi vine sa cred ca exista, ca este a mea si ca Bunul Dumnezeu s-a indurat de mine si m-a binecuvantat cu acest copil minunat! Va servim cu o felie de tort si o cupa de sampanie si va multumim din suflet ca ne-ati fost alaturi, voi si piersicutele dulci, in acest anisor minunat si in cele 9 luni de sarcina :-* ma bucur tare mult ca v-am cunoscut, ca imi sunteti prietene si ca m-ati ajutat ca aceste 21 de luni sa fie mai usoare si mai frumoase, ca am avut ocazia sa împărtășesc bucurii, tristeti, emotii, griji cu un grup de fete minunate. Va trimit o mare imbratisare si imi doresc sa ramanem alaturi pana vom ajunge sa povestim despre piersicutele piersicutelor :-) va pup si va iubesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am tot vrut sa va intreb si am uitat...denisucu umbla tare cracanat...o fi normal?o fi de la pampers?nu mai stiu la rafi cum era...ai vostri umbla bine?

Si pe mine ma obsedeaza picioarele Nataliei, e putin cam cracanata ... toata lumea imi spune sa stau linistita ca isi revine , intr-adevar de cand e mai stabila nu mai e chiar asa .... dar tot am eu stolul de pasarele  Sofia nu umbla asa .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur : felicitati domnisorului Eric pentru primii pasi singurel , poate patul ii da o senzatie de siguranta ; un lucru e cert ... cazaturile in fund in pat sunt mult mai distractive si nedureroase  [:)]

Nu am pipait nici un pampers pentru piscina momentan [:)] 

 

 

 

[s] Antonia [s]

Sa cresti mare, frumoasa, sanatoasa si sa aduci cele mai mari bucurii in sufletul parintilor tai !

[deziuata]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...