Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani piersicute de iulie august ( 41 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 400
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ieri a murit bunica! Maine o luam de la morga, marti inmormantarea.... asta e viata, cu bune, cu rele..... e tare dureros cand pierzi pe cineva care ti-a fost ca o mama! A fost totul atat de fulgerator, incat nu imi vine sa cred..... era o prezenta atat de vie, atata dorinta de viata avea in ea. Dumnezeu sa o ierte!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorena, iti transmit si aici, condoleante. Viata, ne ofera surprize uneori. Dumnezeu sa o ierte iar voua multa putere. E foarte greu cand pierzi pe cineva drag. Inca o data, Dumnezeu sa o ierte. Va multumesc tuturor pentru urari. Ieri am avut vreo 30 de persoane la noi. Numai bine, am aflat ca aveam si o nunta, de care eram convinsi ca e duminica. L-am trimis pe cumnatul meu sa le duca darul, cand a plecata de la petrecere. Nectarel a stat si el in piscinuta si s-a balacit o groaza. In rest numai calare pe mine. E mega bucuros sa se joace cu Tudor . Cam atat despre noi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am o dilema: sa facem sau nu turta duminica? Oricum I-o rupem, ideea e daca sa o facem la terasa cu cei 20 de invitati si 5 copii sau sa facem acasa cu nasii si parintii? Dupa evenimentul cu bunica nu stiu daca e cazul de petrecere, de fapt o iesire la terasa, sau sa stam acasa? Din respect pt bunica as anula iesirea la terasa, dar oare nu o sa-mi para rau ca nu am marcat ziua si turta Onutei?

Ada, esti tare cum ai uitat tu de nunta!

Da cineva matza? Eu nu o am.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...