Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gradinita Lutherana sau gradinita genesis collegiate


Recommended Posts

  • 2 years later...
  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

TOTUL ESTE DOAR O MARE ILUZIE
Da, din pacate am avut si mai am de a face cu aceasta institutie. De ceva timp vreau sa-mi manifest profunda nemultumire fata de tot ce se petrece in aceasta gradinita, zisa "Lutherana". Cautand pe forum-uri am gasit o postare din 2014(daca nu ma insel) pe acest site de catre Cris29, este foarte bine abordata problema si cu mana pe inima va spun, 100% adevar (recomand s-o cititi).
Caracteristicile de baza asa cum a mentionat cris29 sunt netransparenta si dezorganizarea (3 directoare in 3 ani si nenumerate educatoare schimbate).
Referitor la educatia in limba germana si suma de 1700 ron/luna la care se vor adauga si alte posibile costuri, in neconcordanta cu serviciile prestate, nu mai spun nimic.

Totul se invirte in jurul banului, parantii n-au nici un cuvant, despre consiliul de administratie si preotul paroh  ma abtin sa fac comentarii, doar ca nu va doresc sa aveti neplacuta experienta de a face cunostinta cu ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...