Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Viata in Germania si Elvetia cap. 87


Recommended Posts

Helbi, eu scriu aici doar ce au spus ceilalti, ca personal nu am fost acolo. Au spus ca e frig afara in sensul ca au stat cu strickjacke sau halat pe ele.

La copii nu cred ca se observa, ca sunt intr-o continua miscare.

 

 

Eu mi-am scos polipii la 14 ani. Faceam otite o data la 2 luni, daca imi intra apa in ureche faceam otita, am avut timpanul perforat de 2 ori. De atunci nu am mai avut niciodata otita. :)))) si la mine injectia intramusculara care trebuia sa ma ameteasca nu a avut nici un efect, ca eram cat un cal pe langa copiii aia de 4-5-6 ani care erau operati. Asa ca a gost doar anestezia locala la mine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 848
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

marcia,

 

multumesc pentru primavara. [flo2]

 

eu tocmai am avut o experienta neplacuta cu o firma de curierat De-Ro care mi-a stricat ziua si acum caut alternative. cind trimiteti pachet in ro si din ro in de, ce firme folositi? cel mai bine door to door. va rog sa nu-mi recomandati firma Heber trans ca imi creste tensiunea si ma apuca tremuratul. [fri] [zirea]

 

un 1. Martie insorit va doresc.

Alicia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alicia, eu de aici trimiteam cu Eurolines (cu autocarul). Parca astia sunt si la voi. Acum e o alta firma elvetiana care merge in Romania si trimit prin ei (tot autocar, dar soferii sunt romani).

 

[flo2]  [flo2]  [flo2]

 

da sint si aici, si atlassib-ul e prezent. eu caut o firma care sa mi-l ia de acasa si sa-l duca acasa la mama (door to door). eurolines-ul cred ca duce numai in anumite orase din ro si mama locuieste intr-un oras mic si sigur nu trece pe acolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Xio noi am fost de 3 ori pana acum la Tropical Island. Am fost chiar si a2a zi de Craciun intr-un an dar frig chiar nu ni s-a parut. E un aer umed, in opinia mea placut. Si apa e destul de calda.

E ceva deosebit, se merita sa mergi macar o data. Noua ne-a placut dar le-am recomandat unor prieteni sa mearga si au strambat din nas ca e miros puternic de clor. Ma rog...fiecare cu parea lui.

Preturile sunt maricele, o zi ajunge pe la 200 euroi cu intrari la sauna, topogane, loc de joaca pentru copii si mancare la o familie cu doi copii.

Noi de exemplu am avut bauturi si sandwisuri la noi, am cumparat doar pranzul de acolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...