Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!** (5)


Recommended Posts

[hia]

 

Co a fost frumos si placut. Am fost la Eforie Nord iar cazarea si mancarea au fost excelente. Ne-am distrat si ne-am simtit bine. Voi unde urmeaza sa plecati?

 

Bianca si-a reluat programul la cresa... [alcool] si nu prea ii convine ca sunt copiii mici si nu are cu cine sa discute si sa se joace...asta e...numaram saptamanile pana la inceperea gradinitei. Si ca sa ma laud...cra... [:)] , merge pe bicicleta fara rotile ajutatoare [pk] .

I-a cazut un dintisor din fata...m-am cam speriat ca mi s-a parut ca-i devreme. Din cauza ca i-a crescut in spatele celui de lapte a trebuit sa mergem la dentist sa i-l extraga, eu cu tati eram [fri]  iar ea n-avea nici un stres... [:)]

 

Cum mai merge relatia voastra? Ati gasit calea spre....

 

Pupici si mai vorbim [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 94
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mariana ma bucur ca ti-a priit concediul [flo2] . Bv biculinei  [pk] , si eu sunt stresata de mersul cu delia la stomatolog [fri] .

Noi ne intelegem bine, vom merge la Constanta [pk] tot acolo unde am mers si anu trecut deoarece nu platim cazarea astazi am chef de leneveala nu am chef de nimic [batcap] nici de  [spala]  [vase]  [curat] am chef doar de zacut in pat.

 

Am o stare mai ciudata [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Mariana am fost si noui la mare de miercuri pana duminica am plecat cu delia cu antibioticu dp noi ne-am intors duminica, luni am fost cu ea la spital suspecta de mononucleoza infectioasa era sa ne interneze dar am scapat are alt tratament cu Zynat 10 ml la 12 ore acum a speram ca este mai bine

 

[hia]  Alina!

 

Imi pare rau de Delia...detaliaza...nu stiu ce-i aia mononucleoza... [batcap] . Va doresc insanatosire grabnica! In rest?

 

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu!

 

Greu e cu timpul asta limitat... [alcool]

 

Alina, hai la o sueta [flo2] ! Ce mai faceti? Delia cum mai e, i-a trecut? Pana la urma ce boala a avut? In termini populari... [:)]

 

Noi suntem bine sanatosi, multumim lui DD. Omu' e plecat in delegatie, iti dai seama ce liniste este in casa [:-)))]. Ne facem programul cum vrem   [pk] . Bibi merge in continuare la cresa, o mai duc 4 zile in urmatoarele 2 saptamani si gata ia si ea vacanta pana la inceperea gradinitei. I se clatina si al doilea dintisor... [:)]

Am doua chestii care incep sa ma "macine": daca e bine sa optez pentru clasa I (oricum o sa o duc la testul psihosomatic ca sa-mi intareasca alegerea) si gasirea unei personae sa o duca/aduca pe Bibi de la scoala. Nu vreau sa optez pentru program prelungit pentru ca, consider ca e un effort mult prea mare pentru varsta ei mai ales ca ea e obisnuita sa se odihneasca la pranz pe cand la scoala au in program doar servirea masei si efectuarea temelor [fri] . Nu stiu cum o sa fac... [batcap]

 

Astept vesti de la tine [flor] !

 

Am uitat sa-ti spun...in august Tatiana a avut returul de la mare pe la noi prin oras. Asa ce rau imi pare ca nu ne-am intalnit [:(] , sper ca nu s-a suparat ca nu am putut... [iartama]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana ce ma bucur ca mai am vesti de la tine [flo2] .

Pacat ca nu te-ai intalnit cu Tatiana :( 

Delia a avut infectie in gat(suspecta de mononucleoza infectioasa) i-a trecut dar acum o pun sa faca gargara cu bicarbonat.

 

Eu mi-am depus cv-ul la Kaufland.

Am fost si noi la mare  [:)]

 

Deliei nu i se misca nici un dinte, a inteles pana la urma ca eu va trebui sa merg la munca incep din ce in ce mai tare sa imi doresc o scchimbare pentru mine din toate punctele de vedere [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana ce ma bucur ca mai am vesti de la tine [flo2] .

Pacat ca nu te-ai intalnit cu Tatiana :( 

Delia a avut infectie in gat(suspecta de mononucleoza infectioasa) i-a trecut dar acum o pun sa faca gargara cu bicarbonat.

 

Eu mi-am depus cv-ul la Kaufland.

Am fost si noi la mare  [:)]

 

Deliei nu i se misca nici un dinte, a inteles pana la urma ca eu va trebui sa merg la munca incep din ce in ce mai tare sa imi doresc o scchimbare pentru mine din toate punctele de vedere [flo2]

 

Ma bucur ca sunteti bine!

Bafta in continuare...stii cum e..."N-ai izbutit continua! Ai izbutit continua!"

Ai avea curaj sa incerci asta?

 

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...