Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CIRESELE de mai-iunie 2013 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 513
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am citit pe aici de plansul dupa baita cica e de sete trebuie alaptati putin inainte de imbracare la mine a functionat , doar ca imi face pipi pe mine in timpul asta. Tre sa I pun repede pampersul . Am trecut la nr 3 si noi . Nu m timp sa calc mai nimic ii spal separat cu dermalin fara balsam nu fierb apa pt baita o spal in chiuveta deocamdata pana nu mai incape. Parintii si socrii s au crizat ca nu vrem botez noi fiind atei asa ca pana la urma facem de gura lor nu am stabilit inca data cred ca in septembrie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, interesanta ideea cu setea dupa baie. Dar, asa cum o stiu pe a mea, cand prinde sanul dupa baie, nu-i mai da drumul pana nu se satura. Mi-e ca daca o pun in prosop si-i dau san, nu-i mai da drumul, iar daca o intrerup ca sa o imbrac, am parte de urlete mai mari decat la imbracat.

Lara nu adoarme dupa baie? Eu sunt disperata sa-si respecte ritualul: baie+ papa +somn. Seara, abia astept sa adoarma si sa scap, sa am si eu o ora -doua pentru mine, eventual si pt sot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tananaaaa v-am gasit si eu intr-un final :))) 

 

Salut mamici :D

 

Eu nu am mai deschis laptopul saptamani apoi v-am cautat si nu v-am gasit si am lasat-o balta si azi m-am apucat iar de cautat :))) si finally am dat si eu de capat. Nu v-am mai urmarit da recuperez eu cu cititul. Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Beca..bine ai revenit. .te asteptam cu povesti de mamica acum:)

 

Carmen..eu ii dau putin sa suga inainte de baita cu jum de h...dar putin..apoi la baita si imbracat sta calm. Si ia masa principala. Iar dupa nani..

 

Lily..asa sunt si eu..abia aștept sa adoarma sa mai stau si eu cu sotul:)

 

Apropo de polenizat..am avut o tentativa zilele trecute..cam esuata:( ma simteam de parca eram virgina din nou..si la mine se pare ca nu a revenit lubrifierea:( drept urmare am renunțatatunci:( sunt ssingura căreia i s-a întâmplat asta? :( off..si abia asteptam momentul. ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...