Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CIRESELE de mai-iunie 2013 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 513
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetele, Galactogilul e made en France.Laboratoarele IPRAD, asa ca pe langa adaosul enorm mai este si transportul.Asta ne e soarta. Vicky, poate ne aduci si noua si ni le pui la posta (vreo 8 lei) si tot am facut afacere.Ce zici?

 

Carmen, intentionez sa ma mulg si la servici.sa vad cat ma tine. De fapt cum altii merg la o tigara, merg si eu la un muls :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mony..cat de tare esti..te apreciez:)

 

Puiul meu a intrat la puseu cred..a stat numai la tztz..s-a enervat..se lupta cu ea..suge continuu. .am sanii mai moi ca niciodată. .cred ca trec pe la farma sa iau suplimente..nu se mai poate..

 

Maine ma vad cu fetele la cafea..abia aștept:)

 

Si ca tot ziceai de iesit ls tigara mony..m-a pocnit o pofta azi de nu pot sa spun..cum nu am mai simțit demult. .fetelor care ati fumat inainte, cum va descurcați? :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralu..asa e si la mine mai mult. ..pofta maare si dor:) si cand ma gandesc ca maine e întâlnirea cu fetele cu care stateam la cafea cateva ore si evident la tig..mi-e greu..:) sa vad cum fac fata..

 

Electronica nu am incercat mony..dar parca nici nu ma atrage..nu stiu..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fie-mea nu mai semnalizeaza orele de masa. Oare pt ca a crescut si trebuie sa i le raresc, sau de ce? Pana acum ii dadeam cam la 3 ore. Aaa si nici nu mananca bine. Trage ce trage si se opreste. O mai pacalesc ca ii dau si celalalt san si mai papa cateva min si de acolo.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lilly vai ce mi-as dori si eu asa :D la noi semnalizeaza la 2 ore cate o data si mai putin si intr-un hal de zici ca il tin nemancat ... si noi papam si completare lp ,da:)

 

criu iesim iesim :) nici eu nu stiu dc pun ca la carde dar dc puradel doarme atunci este bine :) azi de 3 ori l-am adormit asa ... de 2 ori afara si o data in casa cand nu mai stiam ce sa fac :)

 

carmen nu stiu dc inventez puseu sau doar copil supermegaextra rasfatat :D tac-su este in depresie ca nu mai sta la el :( vrea doar la ma-sa si titi evident :) indiferent dc este satul el vrea sa suzeteze ( nu trage nu inghite) vrea sa adoarma asa .

 

azi a nascut si cumnata bb 2 :) bunicii au casa plina de nepoti, 4 baieti ( inca un nepot de la sora vitrega )

 

o noapte linistita dragelor ... bine ca macar noptiile sunt ok ca ma duceam pravale baba :D

 

ps madd de electronica nush ce sa zic stiu ca era interiza la gravi si ca este in uneke tari chiar interzisa ca ar fi mai pacatoasa decat tig normale .. eu desi avem nu m-am riscat

 

da ar merge grav terasa, cafelute, limonade .... mmm

eu as pacatui cu un fum de la sot dar am ambitie pt ca imi este frica ca nu o sa ma opresc doar la unul si o sa mai vreau ... la cat mi-am dorit sa alaptez .. si cat de trista am fost ca nu am lapte suficient ... rezist :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...