Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CIRESELE de mai-iunie 2013 (3)


Recommended Posts

mony_omv eu am avut lapte doar o luna si pe ala l-am dat cu greu, ca bebe il vomita mai usor decat formula ar, asa ca mi-am cumparat o pompa electrica de la nuk, pe care-am folosit-o 3 saptamani si acum am bagat-o la vanzare pe mercador, dar daca ai nevoie, o poti lua de la mine. A costat 340 de lei, dar o dau cu 250. Are si garantia si cutia originala si toate componentele. 

uite aici cum arata

http://farmaciaardealul.ro/nuk-pompa-electric-pentru-s-n

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 513
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna. Simcri, stii mai bine riscurile, as zice sa-ti faci un CT. Cu plata la centru privat intri repede. Poate si fara trimitere. Sunteti la Constanta?

Al meu are un ritual de linistire: ii cant o anume melodie intai pe cuvinte apoi doar melodia, si cantecul ala e doar cand vreau sa doarma. Luat in brate, leganat ff incet, sau mers cu el in brate. Si inca ceva important: sa fie satul, anesteziat de laptic. Schimbat, etc. Baie calduta si masaj ulei mirositor dupa, fac minuni. Si totusi, ora de culcare e dupa 1 noaptea la noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mony_omv eu am avut lapte doar o luna si pe ala l-am dat cu greu, ca bebe il vomita mai usor decat formula ar, asa ca mi-am cumparat o pompa electrica de la nuk, pe care-am folosit-o 3 saptamani si acum am bagat-o la vanzare pe mercador, dar daca ai nevoie, o poti lua de la mine. A costat 340 de lei, dar o dau cu 250. Are si garantia si cutia originala si toate componentele. 

uite aici cum arata

http://farmaciaardealul.ro/nuk-pompa-electric-pentru-s-n

 

Multumesc mult, apreciez ajutorul. Eu am testat o pompa electrica dubla de putere mare, si am gasit ceva asemanator ( ca si putere) in pompa Calypso de la Ardo. Pt mine conteaza enorm si timpul si puterea, mai ales noaptea la 11-12 abia mai rezist sa stau sa ma mulg, mor de somn, de asta vreau neaparat dubla. [flo2]

Ma astept sa o folosesc si eu cateva luni si sa o scot la vanzare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu a dormit aseara de pe la 12 la 9:30!!! Pe la 3 m-am muls azi noapte si am incercat sa ii dau, n-am reusit sa-l trezesc. Sugea in somn, inainte, dar cand i-am dat laptic, a strans buzele. Si acum doarme cam incontinuu, mananca mai putin.

Ii iau temperatura..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

 

Edy si Aristica sa va fie sanatosi bebeii si bine ati venit pe la noi! Si va mai asteptam chiar daca e primul bebe si nu aveti experienta...multe dintre noi suntem la fel ca voi :)

 

Simcri deaaarrr, daca i-aas povesti lu' mamaia cate patzesti mi-ar recomanda sa te duci sa iti descante o baba ca prea se tin de tine toate. Offf, iti trimit un gand bun sa se duca toate patzaniile astea de la tine/voi.

 

Al meu ca sa doarma tre sa fie mancat...adoarme si mai putin mancat dar se trezeste. E ca tac'su...daca nu este stomacul plin nu poate face nimic :)) in rest, alte trucuri nu am...aaaa, mangaiatul pe sprancene mai tine la noi pentru adormit...si nu numai la el tine, am mai adormit asa niste copilasi dragi mie.

 

Fetele eu cred ca sunt o mama nasoala...nu prea pot sa ii cant si sa vb cu Vladi...nu stiu de ce...cand e la san doar ne uitam asa unul la altul si desi il iubesc de ma usuc nu imi ies cuvintele ca sa ii spun si lui:(((. Cam nasol....dar asa am fost mereu...mai putin "romantica" si mai fara cuvinte la mine...desi in liceu scriam niste poezii de dragosteeeee:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...