Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CIRESELE de mai-iunie 2013 (3)


Recommended Posts

Moni da sambata asta faced botezul :) din pacate cu munca eu acum pe 12 august incep :((((

Vicky data e mult de munca cu bebe in wrap am vopsit la garduri, dar data viitoare,daca o mai fi ,nu mai fac acasa

Deiutza ma stresez cu temperatura ca pana sa faca vaccinurile era mereu 36.8-37 maxim acum e de la 37.3-37.4 in sus si ma gandesc sa nu fie vreo infectie ascunsa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 513
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Simcri chill. Nu e nicio infectie. Sunt zile si zile.

 

Ralu, daca pe la 11:30 impingeai la carut in vacaresti pe langa gratare, te-am vazut dar aveam pupaza in crize si n-am putut sa te strig. Daca nu erai tu, bine ca n-am strigat ca as fi parut o ciudata. ;))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor.

 

Va citesc mereu, dar mi-e greu sa raspund, ca bebe sta mai mult treaz acum si daca nu il bag in seama se eneveaza.

 

Hellie, ma bucur ca esti mai bine si ca Vladimir a inceput sa ia in greutate.

 

Simcri, al meu are mai mereu temperatura rectala peste 37, dar sub 37,5, iar in ureche are mereu sub 37. Noua ne-a zis pediatru, ca la rectal se scad 0,5 grade si abia cand e temp peste 37,5 sa ne facem griji. Sper ca nu am stat noi prea relaxati, cand copilul avea de fapt temperatura.

 

Am comandat si eu marsupi plus. Maine sau luni cred ca vine. Sunt taaaare curioasa daca o sta. Daca nu, il mananc cu marsupiu cu tot. :))

 

Ce-ati mai vorbit, ca nu mai stiu ? :)

Eh, pana mi-oi aminti cam atat de pe la noi.

 

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor..buna..azi facem si noi o lunita:) o sa iesim cu el la terasa sa il cinstim:) pe zi am fost la plimbare..am fost la mall..a stat suuper cuminte..chiar am putut proba ceva...inca nu ma obișnuiesc cu ideea ca e normal sa am o marime mai mult la haine:(( am zile in care chiar sunt trista din cauza asta..dar asta e..bebs e important. .el tre sa pape bine:)

Am mers si la cafea..la Starbucks:) a baut din lăpticul cu cafea si doarme dus acum:)) vad ca e ca mine.. nu reacționează la cofeina..nici in burtica nu avea treaba cu cafea sau cola..doar cu citricele..la cafea m-am lămurit ca nu are treaba..sa vedem la restul:)

 

Lily...la multi ani pt Bianca:) e o frumusețe. .si felicitari ca te-ai apucat de sport:) lenesa de mjne lucreaza de trei ani pt o sala de fitness si de trei ani n-a mai facut sport:)) sper acum ca e nevoie tare sa ma vada si pe mine colegii la treaba..abia ma asteapta:))) mi-au promis ca scot untul din mine:)

 

Mony..simcri..sper sa iasa perfect botezul la cat va chinuiti..si sa va simțiți perfect...

 

Vicky. .sa ai o zi superba cu fetele:) off..greu tare si de tine cu serviciul. .ma gandesc cu groaza ca voi incepe in iarna..chiar si de acasa..dar financiar e mult mai bine asa..asta e..bedem cum ne descurcam. .

 

Simcri...si Andrei a avut 37, 5..dar era ff cald..si el inca avea un body cu maneca lunga .dups ce l-am schimbat s-a racit si el:) e dif mare intre cum era in Frant si cum e aici. .el nu e invatat cu atata caldura si de aici e temperatura mai mare. .dar te inteleg...probabil ai văzut atatea cazuri .ca acum suflii si in iaurt..

 

Andreea. Cum mai e bebe ? Tot cuminte?:)

 

Puup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

D-aia mi-e mie groaza, de pregatiri. Dupa toata nebunia de care am avut parte cu pregatirea nuntii, am zis clar ca nu mai vreau in veci sa fac asa ceva.

Noi ne gandeam sa luam ceva aperitive de la o firma de catering si sa trantim un gratar si aia e. Pus tortul, evident. Si la cununia civila la fel am facut, numai ca atunci ne-am chinut ca am facut noi si aperitive si tot. Si ne-am agitat degeaba, ca am avut parte de cea mai calduroasa zi de iunie ever si nu s-a mancat mai nimic. S-a baut suc, bere si apa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multe lunitze cireseilor sarbatoriti astazi!

 

Hellie, felicitari pt luarea in greutate! Eu ppt sa zic ca icterul nostru este gata sau oricum pe terminate, deci se poate si fara medicamente si cu putina lampa si soare.

 

Spor la pregatirile pt botez! Si noi ne-am uitat azi de haine si am gasit ceva sa-mi placa dar n-am cumparat ca poate mai slabesc :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...