Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strugurasi de sept-oct 2011 **16**


Recommended Posts

Klau, Camady: Sanatate si copiilor vostri. Dani nu a vomitat dar nici nu a mancat azi. Sa nu mai zic ca refuza si apa cu indarjire. Asa ca tot rau suntem. Si slab ca un pisoi abandonat. Ca de cateva zile nu imi dau seama cu ce supravietuieste, asa putin mananca.

Oana: Cand ne revenim o sa te intreb despre extractul ala de cacao/ciocolata. Acum nu am nervi de asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 284
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mihaela : http://sugarspice.ro/extracte-naturale-bio-culinare/113-extract-natural-de-ciocolata-pure-chocolate-extract.html

 

http://sugarspice.ro/extracte-naturale-bio-culinare/116-extract-organic-de-vanilie-bourbon-madagascar.html

 

Lali, la multi ani Teodorei!!!

 

Pinky, felicitari pentru fetita!!! Cum o cheama?

 

Cat despre tonul meu acid uneori...sunt fericita ca e doar atat si ca nu ajung sa jignesc pe nimeni !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camady - sa treceti repede peste experienta neplacuta! Pupici Evei!

 

Pinky - fetita!,, yupiii....stiam eu! ;-);-);-) V.ati gandit la nume?

 

Mihaela - multa sanatate! Nu iti face griji, ei recupereaza repede pierderea in greutate. O sa vezi ca o sa pape ca spartul dupa!

 

Aveti idee cam cat costa sa iti faci un site cu un magazin online?

 

Sa aveti we super!

 

Puuupp!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Oana pt linkuri. Cand ne revenim incercam.

Nanna: Multumesc pt urari. Sa stii ca nu e chiar cum zici tu. Nu e prima data cand e Dani bolnav. Dupa boala e un chin si mai mare sa-l hranesti. El e anemic si anemia se cam accentueaza la boli. Si anemia merge si mana in mana cu lipsa poftei de mancare. Asa ca de fiecare data cand e bolnav avem apoi de tras mult pana sa intre intr-un normal cu mesele. El a mancat zilele astea 1/4 din cat manca de regula, cerea tot timpul in pat si refuza sa mearga la plimbare. Nu stiu cand vom reveni la cantitati normale de mancare. Am inceput sa marim nitel cantitatea dar pare ca va dura. Si a slabit vreo 800g. E tras la fata, atarna pielea pe el. Pana si taica-su care se lauda cu cat era el de slab cand era mic e ingrijorat acum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...