Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011(53)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 260
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

delia esti invoita motivat draga surioara

abia asteptam sa relatezi din romanica noastra

maine poate sau zilele astea va voi zice despre concediu

a fost super

desi obositor ca am vazut f multe locatii intr-un timp f scurt

dar nme-am incarcat cu racoare caci la munte erau intre 15 si 20 de grade ziua

noaptea mai putin

se facea focul deja

cand am ajuns iar ;la caldurile si umezeala de aici am lesinat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faceti fetelor?

nici o aparitie prin zona?

eu tin sa va zic ca am avut o mega surpriza

A VENIT MIHA CU FAMILIA PE LA NOI

sunt mega incantata de ei

sunt foarte frumosi si foarte cuminti si daria este foarte delicata si ditamai domnisoara

miha si sotul sunt foarte sociabili , bronzati si tineri tineri

antonia a cooperat cel mai bine cu victor ...... care e de seama ei

iar petra s-a tot invartit pe langa ilinca si daria

celorlalti baietei nu le=-am auzit gurita

si au vorbit foarte frumos

MIHA FELICITARI PENTRU O FAMILIE FRUMOASA SI REUSITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 Cami imi pare rau pt cumnata ta, of o i-a de la capat cu operatii si cu toate chinurile, sa va dea  DD putere sa treceti cu bine si de data asta.

 Cu casa ce sa spun astia abia asteapta sa pleci de acasa sa vina si sa distruga, la noi a fost un caz ca au spart o casa si de ciuda ca nu au gasit bunuri, au spart toata mobila prin casa si au distrus tot!

Imi pare rau ca v-au intrerupt vacanta frumoasa, am vazut poze pe fb, ce fericiti erati se vede ca va relaxati!

Ce frumos ca te-ai intalnit cu Miha! [pup] [pup]

 

Eu sunt tot cu durerile mele de burta, ma menajez cat pot, chiar dorm si la amiaz in fiecare zi dar degeaba  trece cateva ore apoi cand obosesc din nou durerea reapare!

 Astept mai o saptamana sa plec si eu in concediu macar o saptamana sa vad poate or trece durerile.

Analizele au iesit super nici nu ma asteptam sa iasa asa bn.

Imi faceam griji cum o sa reactioneze Anda cand o sa il vada pe verisorul ei, ei bine iar neasteptat de bine s-a comportat, ii dadea toate jucariile ei, il pupa, il mangaia, se invartea pe langa el ca un titirez, ea care era o geloasa [fal] .Nu mai spun ca toata ziua vrea sa mearga la el."AIDE MAMI LA LEO". o scumpete de fetita am! [il]

Pup toate fetele! [pup] [pup] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele!

 

Cami, ma bucur ca te-ai vazut cu Somleac, am vazut si eu pozele de munte, f frumoase!

Sapt trecuta au fost si parintii mei cu copii la munte ...si  au cam facut frigul...aveau hainute groase dar nu se asteptau s afie chiar asa..plus ca a si plouat mult...

 

mary, frumos ca se bucura pitica la bebelusi, nu o sa ai pb !

 

mi-am setat pe telefon sa primesc mail-uri cu raspunsurile de aici, dar nu mai stiu cum am facut..si nu primesc raspunsurile tuturor.. as amai aflu si eu una-alta despre voi cat sunt la serviciu.

 

Copilasii mei imi pare ca au crescut asa mari [:)] , parca de la munte au venit si mai mari...

Voi ii dati fluturasii la gradi? Eu sunt sucita cu Cata...nu stiu exact ce voi face, dar inclin sa o dau la program scurt. Pb mea e ca nu se debraca/imbraca fara ajutor, iar cateodata mai are scapari la somnul de pranz. Noaptea face mereu...

 

Delia, te intorci acasa? Cu ocazia asta poate mobilizezi fetele (si pe mine [flo2] ) sa ne vedem.

 

nu stiu cine mai trece pe aici dar dau pupici la toata lumea roxy, yasmi, strumph, tuturor [pup] [pup] [pup] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mary, mada ma bucur ca mi-ati scris si m-ati incurajat

 

eu sunt cam bulversata cu cumnata

ca tre sa o operam tot in germania

a strans saracu fratelo 12 mii de euro de unde de neunde din toata saracia lor

si uite ca le prinde bine acum

dar mai avem nevoie de 14 mii aproximativ

si vreau sa va rog pe care puteti sa ne ajutati sa-mi spuneti

daca se poate

orice ajutor oricat de mic e important

mai ales ca e programata deja pe 16 septembrie deja in hanovra

am niste emotii cand scriu acest mesaj de numa

sper sa ne ajute BUNUL DUMNEZEU SA REUSIM

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, va ofer eu o cafeluta..

 

n-am mai avut cum sa intru ca am fugit si am stat pe la tara cu piticii, ca sa mai profitam de caldura cat mai e..asa dragi imi sunt cand ii vad sanatosi si veseli..sunt ca niste porcusori acolo, fac si ei treaba cica, degusta din toate bunatatile toamnei, merg numai desculti..le-am facut leagane si tobogane acolo si a fost tot o chiuiala in weekend.. [:)]

 

am revenit la munca si sunt pana peste cap, saptamana astaq nu cred ca scot capul din hartoage..

 

delia, drum bun sau bine ai venit daca ai ajuns deja pe meleaguri..tu ce faci cu munca, o sa te apuci sa-ti cauti ? [pup]

 

cami, multe ganduri bune pt tine..asa din scurt e necesara operatia ? cum de a recidivat ? metode alternative, gen regimuri bazate pe alimentatie specifica ati incercat ?..scuze ca te intreb, daca nu poti vorbi si iti e greu e ok, nu e musai..multa putere va doresc mai ales fratelui..in 2 zile iau si eu banutii si incerc sa pun ceva..imi cer scuze daca n-o sa fie prea mult dar al meu cam tot e arendat la rate..

 

somleac, mai sunteti prin capitala ? v-am ratat eu sau n-ati mai poposit pe aici ? ma bucur ca a fost bine in concediu, poate ne povestesti unde ati fost, mai multe detalii calde..

peste vreo 2 saptamani plecam spre tg jiu, vrem sa ne luam cateva zile ca sa-i ducem pe pitici si la bunicii de acolo, daca ne descurcam financiar stam cateva zile si pe la prislop..sper sa ne vedem [pup]

 

mary, pupici pe burticuta sa fie linistita [pup]

 

madutza, ma bucur ca ai dat un semn de viata..eu l-am inscris pe vlad la o gradi de stat langa serviciul meu, incercam anul asta altceva, speram sa fie mai bine..aveam posibilitatea sa o dau si pe andra, insa nu sunt f multumita de succesul introducerii in colectivitate la varsta asta pe care l-am avut cu vlad..asa ca mai asteptam, daca merge bine vlad, prin primavara o bag si pe ea..

 

va pup ca am multa multa treaba [pup] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...