Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011(53)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 260
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

stii cred ca de ce nu-mi iese?

tu ai zis sa dau copy tot in Mod BB....si acum ma uitam...cand merg la prima pagina a cap.52 selectez direct textul cu poza, cu tot si dau copy, asa cum este , nu in Mod BB.

la prima pagina n-am vazut sa fie undeva selectare Mod BB. doar cand editezi apare, nu? si eu nu-i pot da editare ca am doar RAPORT, MULTI-CITAT si CITEAZA.

 

hai, daca mai este ceva sa vorbim prin PM sa nu deranjam aici, umplem paginile cu din astea [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, pe unde umblati?

 

somleac stiu de ce cateodata nu poti scrie colorat sau n-ai emotiocane.

pentru ca scrii in Mod BB...adica, cand mergi jos la 'Raspunde la subiect' in stanga sus ai un patratel alb, dai click pe el si poti scrie.

asa am patit eu acum [:D]

 

ailed ce ma bucur ca ne-ai scris. nasol ca nu poti sa te balacesti, era fain......[olala] fa-ti masaj dur la picior sa sea seze venele.

 

azi ma intalnesc cu fetele. abia astept sa ies de la servici, este asa fain afara....

 

madutza voi ce mai faceti? nu mai treci deloc pe la noi? ce fac copilasii? [pup]

 

cami cum mai este vremea la mare? v-ati balacit pana la urma?[:D][pup]

 

mary ce faci, burticuto/ cum te mai simti? [pup]

 

[pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] toate fetele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Roxy multumim de capitol nou! [flo2]

Roxy eu sunt bine si burtica la fel [:)]  saptamana viitoare sau cealalta merg la eco sa ii ascult inimioara la bebe, abia astept.

In rest sunt tot cu greturi groaznice, apropo se poate lua ceva pt greturi stiti ceva un homeopat poate, am zile cand nu mai rezist mi-se intoarce stomagul la orce fel de mancare.

Anda e bine toata ziua cu poznele ei, e inebunita dupa animale, merge si alearga toata ziua gainile, sau cand mergem la mama vrea sa vada vaca, caii purcei. [help] [biz]

Va pup pe toate desi putine mai intram pe aici!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...