Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011(53)


Recommended Posts

Hello fetele! [si-eu]

Ce faceti? primiti si rataciti?

viata asta e asa intr-un ritm alert ca nu mai ma timp de toate lucrurile dragi mie. La serv stau atat de mult cu ochii in monitor, ca acasa nu mai deschid deloc laptopul...decat de 1-2 ori pe sapt...

Noi suntem binisor...am avut cev apb cu copii week-endul trecut...o enterocolita nashpa, dar acum sunt bine.

Faceam chiar bine la ora asta daca nu cadea Cata spre seara [batcap] , se alerga prin curte cu cristi si soacra..s-a impiedicat si a cazut cu fata ...e zgariata pe obrajor si cu jumatate din buza de sus umflata..offf...

In rest ei sunt bine, noi la fel, Cata in sfarsit spune de fiecare data cand face pipi, la kk inca nu...decat dupa tipa: spala funduletu', spala funduletu' [:)] . Are incercari timide de a da la pedale la tricicleta..dar e cam puturoasa sa dea calumea. Cristi in schimb a invatat sa mearga fara roti ajutatoare, i-am luat si o bicicleta mai mare, si casca...merge cu al meu la plimbari ca baietii [:)]

Peste o sapt plecam la mare, in Albena,,ca de obicei...m-am cam plictisit sincer dar nu am gasit ceva s afie convenabil pentru toata lumea. Mai mergem cu 2 familii si asta e.

 

cami, stiu ca la un moment dat mi-ai scris de intalnit la mare, chiar si in bulgaria. daca poti si ai nr meu suna-ma...eu nu-l am pe al tau [flo2] [flo2]

 

va pup pe toate [pup]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 260
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

madaaaaaaaaaaaaaaa vreau nr tau negresittttttttt

de data asta nu te mai scap sper

noi am vrut sa plecam intr-un concediu sapt viitoare dar nu e doamna doctor la tg mures

e si ea in concediu si deci cred ca vom zice pas

asa ca abia astept sa ne vedem in albenaaaaaaa

vin

scrie-mi hotelul la care stati

nr tau de tel daca ai roming sau nu

sa stiu sa te sun

hai ca abia astept

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare feteleeeeeeeeeeee

 

pe unde sunteti de nu scrieti mai nimic

eu pe acasa

am fost la biserica si ma dau pe net acum

ieri sarbatoare azi la fel

deci liniste

vroiam azi sa mergem la baie la techirghiol cu fetele da am renuntat ca bate un vant rece de mi-e frica sa nu raceasca iar

asa ca pauza momentan

poate luni marti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia multumim de cafea.

 

Am intrat ieri si am scris un mesaj lung si frumos si inainte sa-l trimit mi-a murit laptopul.

 

Va ofer o tarta cu fructe si o limonada cu menta de ziua Ilincutei si va multumesc de urari.

 

Eu am avut un sfarsit de saptamana inaltator, am fost la Rohia si am avut parte de intalniri cu Preasfintitul Iustinian, de slujirea lui si de cuvant de invatatura de la el.

 

Va doresc o zi minunata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...