Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011(53)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 260
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua fetelor!!!

Nu am mai intrat de ceva vreme si am zis sa dam un semn de viata pt a nu ne uita [:)] . Intre timp am fost in Ro pt nunta surorii ,unde am stat 4 zile si Edu a ramas la bunici. Sapt viitoare plecam iarasi in tara pt cealalta nunta si sa ne ”recuperam„ baietelul ca tare rau este fara el :( . Pe forum nu am mai intrat din lipsa de timp si nu numai....am terminat cursul de estetista de care va spuneam si urma ca luna viitoare sa reancep munca la farmacia de aici dar, nu se mai poate pt ca sotul se transfera cu munca muuuult mai departe si a trebuit sa renunt . Trebuie sa ne mutam de aici si imi pare nespus de rau...m-am atasat de locul asta din toate punctele de vedere. In fine...cam atat in mare despre noi....imi lipsiti tare mult si sper ca din toamna sa fiu mai activa...

Va pup pe absolut toate !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

LA MULTI ANI DELIA!!! [s]

Cu scuze pt intarziere! [pup] [pup]

Fetelor am fost la eco, am avut emotii piuuuuuu, pana i-am auzit inimioara m-au trecut toate apele.

Am un bebe sanatos, in grafic are 10 saptamani si 3 cm. deja nu mai pot cata iubire simt pt o fiinta atat de mica. [il] [il] [il]

Pup fetele care au intrebat de noi! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce afecti, fetelor?

eu mananc un gris cu lapte si m-a luat o toropeala....as dormi acum.

 

ally cred ca abia astepti sa-l recuperezi pe Edy, greu fara el, stiu.

cu munca...imi pare rau ca acum cand puteai si tu sa te angajezi acolo trebuie sa va mutati. dar daca este mai bine asa pentru sot....iti vei gasi in alta parte si tu, ce sa faci[pup]

mary ma bucur ca bebe este bine [artif] cred ca esti super fericita. buburuza mica ce zice de bebe din burtica?[pup]

 

abia astept concediul [beach]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA!

ROXY da sunt foarte fericita, Anda deocamdata e bucuroasa, sper sa o tina bucuria si cand o sa vina bebe, sunt curioasa cum o sa reationeze cand o sa il vada pe verisorul ei, care o sa vina curand in tara, cum o sa se comporte in preajma unui bebe. [fri]

Anastasia ce mai face, cum e cu buni acasa? Felicitari ca ati reusit si voi fara pampi [pk] [pk] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetele

 

nu de multa vreme am ajuns si noi din albena caci pana la urma azi am fost

ieri a plouat f tare si am stat acasa am calcat si am facut suc de rosii

greu nene .... multa munca pt ceva ce se consuma atat de repede .... da asta e macar e natural

 

la albena a fost frumos

ne-a placut statiunea pt copii

e mai linistita si cu mult spatiu verde, mai pentru familii si pentru cei mai in varsta

cat am stat cu mada si copii la locul de joaca au trecut de la plaja numai romani cu copilasi

mada arata foarteeeeee bine .... cata este o dulce si o frumoasa foc exact ca in poze iar cristi un mamos si dornic de noi experiente permanent ..... iar sotul din dotare foarteeeee sociabil si dragut

acum ii asteptam pe la noi sambata cand merg spre casa la o cafea si ceva de papa

abia astept reintalnirea

s-au jucat copii intr-una fara sa se mai sature

si desi petra mea era obosita, fiind nedormita deloc, a fost argintul viu

a avut ea cateva momente in care vroia toate jucariile ea si devenea certareata dar s-a descurcat minunat

e mare lucru sa poti avea acest contac si vizul cu cei cu care vb pe net

e super ....

sotului i-a placut si lui foarte mult .... sunt o familie foarte frumoasa

ne bucuram ca am avut ocazia de a-i cunoaste

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mary ma bucur ca ai auzit inimioara si ca bebe e bine

ai grija de tine in continuare

si ma bucur sa aud ca simti atata dragoste pt un bebe mic

 

roxy bine ai reaparut in peisaj

abia astept sa te cunosc si pe tine

sper sa fiu acasa si nu cumva pe la tg mures cand vii

mai zi-mi odata in ce data veniti?

sunt cu capul si uit f repede .... stiu ca te-am mai intrebat da sincer zici ca sunt dusa

ei ce e cu poftele astea

hai poate apare un nou membru :)))

te pupic si un week-end frumos

 

ally sper sa ne mai dai de stire despre voi

bine ca sunteti sanatosi restul le rezolvati voi

asa e cu mutatul si mie imi e f greu cand tre sa plec dintr-un loc in altul

da poate te vei obisnui si acolo

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deea hai poate te razgandesti si ne mai scrii

transmiti multe sin scrii foarte frumos nu as vrea sa ne lipseasca placerea de a te citi

 

dorina nu ai mai intrat

sper ca nu esti suparata in continuare si sa ierti eventualele mele erori de exprimare

asta nu inseamna ca nu trebuie sa ne mai zici de piscoata nimic

asteptam in continuare prezenta ta

 

miki nu mi-ai zis cum o cheama pe mama ta

 

yvy cum au mai trecut zilele pt voi

v-ati facut bine?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faceti, fetele?

 

am intrat sa va salut.

daca va zis ce-am patit azi......cand am venit spre servici m-a luat un rau cu amorteli de maini, furnicaturi, palpitaii si lipsa de aer.

am ajuns la munca dar n-am putut sta...si panica este de vina aici [:D] cu cat te panichezi cu atat mai rau.

si zic ia sa merg la urgente....am luat un taxi rapid si m-am dus, mi-au facut analize rapid, ekg, totul in regula.....cadere de calciu, magneziu, potasiu....astea au cam iesit mici la analize.

mai ales magneziul cica este important. mi-a dat sa iau, sa fac cure si cica va fi muuult mai bine. si potasiul la fel.

 

mi-am luat Magne B6 si calciu+potasiu efervescent.

 

a mai patit careva asa ceva?

 

mary eee...stai ca nu am scapat de pampers de tot. noaptea tot punem. dar odata mi se pune pata si ii pun un nylon ceva sa nu ude salteaua si gata si noaptea cu pampersul. oricum, la mare n-o sa mai vada nici un pampers [:D]

 

cami  ce fain ca te-ai intalnit cu madutza [pk]

noi venim din 26 august. poate reusim sa ne vedem. nu veniti si voi la plaja? ca pana la tine sigur nu venim ca o sa fim mai multi. sau undeva la o terasa[pup]

 

azi merg cu fetele la terasa sa ne relaxam un pic.

 

va [pup]  pe toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun gasit!

 Va multumesc in primul rand pentru urarile frumoase de ziua mea! Am avut o zi de nastere linistita, in care am facut ce am vrut eu, daca era si Maria cu mine ar fi fost perfect.N-am facut petrecere, m-a scos sotul la restaurant si Andra a dormit de pranz atunci (desi era dupa-amiaza).

Miki si Somleac sanatate multa pt mamicile voastre.Eu multumesc lui Dumnezeu si lui Sf.Nectarie, am rasuflat usurata, mamei i-a iesit bine biopsia la tiroida si paratiroide.

Somleac La multi ani impreuna cu sotul!

Miki putere iti doresc si te rog fa o sfestanie in casa

Deea, "baby, come back!"

Strumph ce accident?????? ca eu sunt in urma cu evenimentele.Iar va coaceti, asa ziceau astia...Si cu printul, gata ai pretendent la fata  Sophia I, nu?

Yvy, sanatate multa draga mea, m-am gandit mult la tine inainte sa nasti, ma ofticam teribil ca n-am calc

Cami, ce frumos ca v-ati intalnit tu si Mada si ce fete curajoase ai, cum s-au dat ele in roata singure...

Roxy, mg e tare pacatos cand lipseste. Ai grija!

Msbb, esti tare cu medierea, cred ca mamicile cu doi copii facuti unul dupa celalt pot lucra la mediatori conflcte internationale, ca sigur se descuca dupa exp. de acasa.

Ally si unde va duceti? Apropo erai belea in poza de pe fb, Asa greu era pe  calc vechi sa dau like sau sa comentez, dura o vesnicie...

 Mary, ai sa vezi ca dragostea, dupa cum zicea Simo scumpa, se inmulteste si cand vine al doilea parca si pe primul il iubesti mai mult

Va pup

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...