Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La Multi Ani Piersicute de iulie august ( 42 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 386
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buuuuuuuuuna.

ma gandesc zilnic la voi si-mi lipsesc sfaturile voastre.

probleme cu calc.

am rupt si noi TuRTA:minge de tenis si bijuterii.

suntem bine in general

cu mofturile la masa-la fel.

saptamana trecuta ne-am vaccinat de 1 an.nu a plans-dar de sapt trecuta  asociat si cu un dinte care nu mai iese nu mai papa.de vreo 2 zile a inceput sa mai guste cate ceva.lapte cahhhhh.

 

face pasi singurica si danseaza la greu.

nu stiu ce sa va mai spun in putin timp

 

la multi ani tutror piersicutelor si mamicilor care i-au adus pe lume.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor multumesc, intr-adevar mi-am facut grij degeaba, uffff grea meseria asta de mamica dar are si parti frumoase care le intrece pe toate.

Am doi copii veseli si asta cred ca spune tot, sunt vioi , se joaca, rad la mine numai ca unu stie mai multe ca celalalt, merg singurei in picioruse nesustinuti, vorbesc amandoi in legea lor, eu sunt multumita pana in prezent.

La mot Maria a ales banii, rujul si pieptanul iar Andrei banii. cartea si icoana.

 

Gabriela33 l-am vazut pe nazdravanul tau pe facebook, e un scump, il pup dulce.
Fetelor cum pot sa va vad si eu pe facebook exista vre-un cont separat ?
Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Nu stiu ce a avut serverul ca nu am putu posta nimic, asa ca raspunsurile din urma prima data

 

La multi ani Ana, sa cresti mare, sa fii sanatoasa si norocoasa!

 

Muraturica imi pare bine sa aud vesti de la voi, bine ca e bine pitica, cat despre angajatorul tau ce sa mai zic, in tara asta nu ma mai mira nimic, sper sa rezolvi cat mai favorabil cu putinta aceasta situatie. Felicitari si pentru micuta umblacioasa. Cat despre stresul ca se imbolnaveste copilul te inteleg asa de bine, stiu ca nu-i sanatos sa gandesc asa insa nu ma pot abtine uneori. Am zis ca dupa ce termin cu alaptatul clar ma duc sa caut la cap...

 

Tamys bine ca sunteti bine, oricum din ce povestesti mie mi se pare ca Maria face o gramada de lucruri cel putin raportat la ce face pitica mea, eu daca ma ascund prin casa se pun pitica pe plans ce sa ma mai caute.

 

Ca_mila bine ai revenit, asteptam vesti mai multe de la voi, sunteti harnicute cu olita

 

Ioana3110 ce bine ca ai liber si mergi la sala, sigur te vei simti mai bine cat de curand

 

Ali24 pai tu chiar ca esti slabanoaga deja, cand ajung si eu la kilele tale ma imbat... Ce bine ca ati gasit loc la gradi, ma bucur ca s-a rezolvat si problema asta, sper sa se rezolve ok si cu "prosteala"

 

Fleurdelise, sanatate lui Eric, sper ca febra este doar de la maselute

 

Fug sa fac mancare, va doresc noapte buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va poftesc la o felie de tort si un suc/bere/apa plata cu lamaie dupa cum poftiti!

 

Azi piersicuta mea implineste un an. Ii multumesc Domnului in fiecare zi ca m-a binecuvantat cu aceasta fetita sanatoasa si frumoasa si ca a avut-o in grija lui zi de zi. Ii multumesc si il rog in fiecare zi sa o vegheze sa-i dea crestere fireasca si putere, sanatate si noroc, iar mie intelepciune ca sa o cresc asa cum trebuie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Antonia, eu voi servi o bere ca sunt in pauza de pranz.

 

Sa te bucuri de minunea ta de fetita (cu nume f. frumoase si ocrotita de Sf. Nectarie), toata viata!

 

Noi suntem bine, aseara am constatat ca piciului meu nu-I mai vine aproape nici o pereche de incaltari si trebuie sa-l innoiesc. S-a potrivit bine ca a primit cadou de la "prietena lui" care nu a putut veni la motz, un card cadou la mall. O sa-i iau niste adidasi, cred, si papucei de plaja de rezerva, ca are doar o pereche pe care-i poarta cu succes deja aici la nisip (sunt f flexibili si il ajuta la mers).

 

Am constatat ca nu suporta alimentele reci de la frigider, sa fie de la dinti? A refuzat pepenele rosu, preferatul lui. In schimb imi indesa mie in gura bucata dupa bucata.

 

(Episod cra-cra):

Aseara am iesit afara, in spatele blocului e un suport cu biciclete. Sunt vreo 10 biciclete acolo, de adulti si de copii. S-a dus direct la cea a lui taica-su (tinuta pe balcon in sezonul rece) si tragea de zor de ea. Desteptul lui mama'!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...