Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Multi Ani Piersicute de iulie august ( 42 )


Recommended Posts

Buna dimi mai pe la pranz. Ne-am trezit cu totii la 10, am mancat, si acum bem cafeaua, asa ca va servesc si pe voi cu una.

 

Azi am aerobic de la 12, ma preg. Ile, buna imaginatie :))). Pune si niste manusi cu nisip in peisaj ca sa fie tabloul complet. Sunt foarte fericita ca am reinceput sportul pt ca inainte de sarcina facea parte din viatza mea.

 

Muraturica ne bucuram ca au iesit bine analizele.

 

Pup, ma preg de plecare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 386
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aaa, Carmen bun asa cu remodelarea! Si io merg de 2 sapt.deja si ma masez, impachetez, cavitez etc. Am niste vanatai pe pulpe de la masaj de tt frumusetea! Deh, sufera baba la.frumusete :p ms de urari pt strabunelu!

 

Muraturik, ma bucur k sunteti ok :)

 

Ile, fa o baie in mare si pt noi :))

 

Noi am trecut cu bine de prima noapte dp vaccin, ne-a sunat pediatra dimi sa vada ce face pitica. Pana cum nici o reactie, Slava Domnului! Nici maraiala, nimik, sper sa fie asa si mai departe.

 

Pup si w-e placut tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si cati cm ai scazut? Se vede ceva? Am si eu cateva vanatai. Oricum mi se par horror impachetarile alea la 150 de grade (ma rog, am suportat doar 55) simt ca ma sufoc...

 

De unde zici ca iei vigantolettul? Cat costa? Inteleg ca e mai scumput.

 

Ile, nu stiu daca ti-am mai spus cat te invidiez... Soata mea e cuminte deocamdata, dar ma antrenez preventiv.

 

Am venit de la aerobic in 4 labe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele. Va scriu de la nunta ca ma plictisesc rau. Asa cum povesteam si fetelor, am innebunit pana s-a gatit Craiasa Zapezii, adica Domnul. Ba nu avea ciorapi, ba nu merge costumul, ba nu-i vine camasa ca are o pata sau nici nu mai stiu ce. Taxiul era jos, eu imbracata de o ora si el nimic. In fine, am plecat intr-un final. Carmen, bravo. Eu nu mai reusesc sa ma mobilizez si eu pentru sport. Trebuie sa fac ceva, ca altfel ma flescaiesc. Nectarel este ok. O termina pe soacra-mea. Azi , mi s-a parut mai cumintel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...