Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La Multi Ani Piersicute de iulie august ( 42 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 386
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna fetelor, am revenit din concediu! am fost la mare la obzor in Bulgaria, imprepuna cu luca, sotul si parintii mei. A fost frumos, ii place foarte mult in apa, dar si obositor. Am facut pe drum 5,5 ore la dus si 4,5 ore la intors. A dormit cea mai mare parte a drumului, dar perioadele in care a fost treaz au fost foarte grele. Nu vroia sa stea in scaun, mereu a trebuit sa-i distragem atentia cu ceva. Ne-am bucurat cand am ajuns acasa la locurile si lucrurile obisnuite. Pe viitor vom pleca mai aproape. Azi din nou la munca.

 

Sper sa mergem maine la controlul de 1 an. Inca nu stiu daca sa-i fac vaccinurile. Luca e alergic la proteina din lapte, fapt descoperit la 5 luni (tarziu, la insistentele noastre sa-i facem analize, dupa ce am schimbat 3 feluri de lapte, iar doctori faimosi spuneau ca nu mananca ca sunt eu prea stresata). Nu i-am facut nici vaccinul de la 6 luni. Sa vedem ce zice si pediatra lui. Voi le-ati facut analize de sange la 1 an?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...