Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La Multi Ani Piersicute de iulie august ( 42 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 386
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hola fetele! Va dau 2 felii de tort si 2 pahare de sampanie - o tura pt cei 31 de ani ai mei de ieri si o tura pt Mariuca mea mica de azi :)

 

La multi ani si celorlalte piersicutze si mamici de piersicutze care poarta numele Sfintei Maria!

 

N-am mai apucat sa intru nici pe Fbk nici aici de catvea zile, a fost agitatie max la serv, am stat peste program...si inca mai urmeaza :( luni m-am dus de urgenta la dr sa-mi scoata un chist sebaceu de pe cap, a fost nashpa, se suprainfectase, de aici ai durerile din ultimele zile de sapt trecuta :( dupa operatie am avut niste dureri infioratoare, luni am plans tt seara de durere :( colac peste pupaza marti la serv dp ce k am fkt un efort sa ma duc k sa nu-I las cu curu-n balta, am avut o zi de 10 ore, sedinte, nervi, frecus...m-am pus pe plans si pe akolo...ieri chipurile m-au mai lasat durerile si am putut sa ma bucur un pik de ziua mea, insa tot super prinsa cu proiectul vietii :( nici macar n-am apucat sa rasp la telefoane, o sa xica lumea k sunt nesi k nu rasp de ziua mea :( ma revansez azi cu telefoane.

 

Chitz e cam maraici de vreo 2 zile, fie e o reactie de la vaccin, fie vine vreun dintzoc k e gingia inflamata sus...fie ambele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy la multi ani tie si la piersicuta ta scumpa si iubita!!

 

La multi ani tuturor piersicutelor aniversate azi, Mariilor, mamicilor si tuturor celor care poarta numele!

 

Ile se vad niste vanatai :)))) glumesc, eu zic ca se vede, dar na, o fi autosugestia. Pe cantar am mai putin doar cu 1.5 kg, la cm mi se pare ceva mai mult. Dar eu am inceput o chestie d-asta de slabit foarte agresiva: rosii cu branza de o sapt jumate, meniu zilnic :d, sala de 3 ori pe sapt, si impachetarile si vacuum printre. Maine ma duc la impachetari si cavitatie. Fac la bella salon, in statie la 41 cum iesi din pasaj pe dreapta.

 

Roxy pupam Antonica Maria sa treaca maraiala. O fi de la schimbarile de temp si presiune..si Patrick a fost mai agitat. Si pe el il suspectez de un dintzoc. Are 5 pana acu.

 

Rectificare, m-a informat gresit barbata-meu... Are doar 12 kg, nu 13....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Va servim si noi o felie de tort de nuci si o cupa de sampanie ca si noi suntem o Marie mica! Si uram LA MULTI AN TUTUROR PIERSICUTELOR, mamicilor, taticilor, bunicilor, fratilor, surorilor ce poarta numele de Maria/Marin!

 

Noi am avut o zi plina....., dimi am fost la biserica la impartasit, unde si a mea s-a pus pe plans..,, era un copil in fata noastra care urla parca ii taia cineva si s-a pus si a mea pe urlat. Este prima oara cand imi plange in biserica, exceptie botezul. As putea spune ca e fascinata de icoane, oameni.

Am fost si dupa cadouri pt Mariile din familie. Ne-am intalnit si cu Roxy si cu Anto care dormea in carucior la cumparaturi.

Azi am intrat si in posesia tricourilor, mersi Oli, mersi Roxy. Pentru care am mai vazut-o pe Roxy si pe seara, nu prea mult ca Onuta era cam foarte nelinistita!

 

Gabi, concediu placut!

 

Mai fetelor, dar pe unde umblati? Ce mai fac piersicutele voastre?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]  Matilda Adela  [s]

 

 

Neata ! Poftiti [cafea]

 

La Brasov ploua de aseara, azi dimineata as mai fi dormit dar Natalia avea alte planuri. Nu prea am timp de net acum, sunt si fara bona ca e in concediu, la cabinet am foarte multa treaba si peste o saptamana se va mai linisti .... abia astept sa imi iau concediu !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,

 

Rocsy, poftim la cafea, eu chiar o savurez, multumim.

 

Eu m-am trezit azi in zgomot de bormasina. Renoveaza un vecin de la parter...deosebit.

 

Ieri am fost pe la tara, pitic in mare verva, dar nu a vrut sa doarma deloc si dupa masa era terminat de oboseala, marait, nu-i mai convenea nimic. La 21.45 deja dormea lemn.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...