Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La Multi Ani Piersicute de iulie august ( 42 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 386
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Noi suntem la Sulina de luni, am ajuns cu pasagerul de la TL in 4 ore ( la intoarcere luam rapida , nu e dif mare de bani dar face doar 2 ore) , a fost faina calatoria, Delta este superba!

Sulina este superba, aer incredibil de curat, terase, magazine tot ce vrei ( si tantari desi nu ii vrea nimeni:)))

 

Preturi de oras dar acceptabile, plaja curata si frumos amenajata, ajungi cu microbuzul in 15 min.

 

Azi mergem cu barca!

 

Pooop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele!

Eu sunt chiauna ca Ana a obosit f tare aseara la petrecerea cu familia si azi noapte s-a agitat non stop.

A fost dragutz ca ne-am reunit cu toata familia mea. Partea naspa e ca nu am putut sa scap de soacra-mea careia i s-a facut de un miniconcediu la Cluj si m-am trezit cu ea pe cap. A avut si un tupeu fabulos sa vina la restaurant in iegari de-aia naspa de merg eu cu ei la alergat si s-a machiat pana la urechi si si-a pus pe deasupra o tona de margele colorate la gat ... arata de zici ca era venita din jungla. Doamne.... e nebuna de legat. S-a imbracat asa ca ea are impresia caa e silueta si frumoasa la 70 de ani ai ei ....

S-a facut de mare cacao

 

In rest, a iesit frumos de tot.

Ana nu a plans nici un moment desi a obosit asa de tare ca aseara nici sa manance nu mai avea putere...

Noi nu am facut aici treaba cu tava si cu turta ca la cluj nu se face. O sa o facem la Bucuresti ca acolo e si nasha

 

Oli, cum sa ma supar draga mea? ma bucur ca place ideea!

 

Fleur...mama cum suna Rep Dominicana....sa va bucurati maxim!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele. Noi nu avem nicio noutate. Intram in perioada nuntilor si botezurilor. In fiecare weekend avem cate un eveniment. Ioana, tare simpatica, in ghilimele, soacra ta. I-auzi silueta si colanti. O fi la prima tinerete si tu nu realizezi. Fleur, Rep. Dominicana, fain rau de tot. Ile, concediu placut mai departe. Frumos in Delta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetele

de azi am reluat si minutele de sport acasa, sper intr-o zi sa ma reapuc de zumba la sala...momentan este doar un vis.
Am discutat cu cineva pe fb legat de starile mele si mi-a zis in afara scrisului musai sa ma reapuc de sport, miscare ce imi place mie orice, miscare sa se numeasca ca vb aia net-ul abunda de filmulete.
Azi dim am inceput si a fost haioasa bianca cum se uita la mine http://www.lacafenea.ro/images/smilies/icon_biggrin.gif
M-am ciondanit pe aceeasi problema vesnica cu ajutatul in casa si iar m-am enervat ca fraera. Dar imi trece mie ca de obicei. Satula sa le fac eu pe toate in casa, dar gasesc eu o solutie sa nu ma mai enervez pe tema asta.

 

Nu stiu cum s-o dezvat pe fata asta sa nu mai adoarma la san in casa, afara adoarme singura in carut sau in scaunul de masa. degeaba o pun in patut ca ea incepe efectiv sa urle pana o iau de acolo...

Azi sper sa fiu mai fres ca zilele trecute.

 

Multumesc ile

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Carmen, condoleante. Fb ca te-ai apucat de sport. Eu am o leneeee. Azi ma duc la electrostimulare. Deh, varianta pentru lenesi.

Ile, distractie placuta!

Fleur, mmmm, Rep Dominicana! Super! Cred ca abia astepti! Cat stati?

Ioana, "haioasa" soacra-ta. Pupam Anuta cuminte.

 

A mea s-a trezit de la 6. Cam face kk moale, a dat-o in diaree la al treilea. Bag rondele de orez Organix in ea, sa o mai stranga la burta. O fi de la dinti. Sper sa nu fi luat vreun crocobaur din parc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

Uf,am tot citit zilele astea iar acum iar nu-mi mai amintesc mare lucru.. [batcap]

Rocsy,multumim de capitol,am incercat sa deschid si eu capitol nou dar nu mai arata la fel,n-am avut stare sa insist asa ca..nu prea ma mai incumet ca cine stie ce fac.

 

Fleur,mai ai un pic si pleci in vacanta,Republica Dominicana e foarte misto,am o cunostinta bastinasa..sa faci poze  multe  [flo2]

 

Ioana,intr-adevar foarte misto ideea ta de cadou!

Tare soacra,imi imaginez genul de personaj [clo]

 

Carmen,condoleante!

 

Noi suntem in pregatiri zilele astea,sambata e ziua cea mare.

 

La multi ani sarbatoritilor de zilele acestea! [s]

 

Zi frumoasa tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fac fetele?

 

Fleur nici o vorbulitza?

 

Anto ? Idem

 

Cu barbatii/ baietii am constat ca vorbele nu fac nici cat o ceapa degerata, trebuie vb putin si facut , actionat mai mult :)

 

Vera succes la pregatiri

 

Oli multa sanatate! Ti-a sarit vreun bilet de avion ieftin in ochi?:))

 

Ai identificat cauza diareei?

 

Ioana lasa soacra , vb aceea n -ai tu treaba:)) ( eu tin si cu soacrele ca am 2 baieti :)))

 

[mata]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...