Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La Multi Ani Piersicute de iulie august ( 42 )


Recommended Posts

Buna fetele.mi a fost dor de voi...nu am avut net2 zile si tare urat a fost.

Am recuperat tot(nu a fost prea mult)sa vad totusi ce Am retinut.

 

Fleur...concedih R Dominicana ....tare fain suna. .sper sa fie frumos sa uiti de toate grijile si sa revii cu forte proaspete...doamne ajuta sa se se resolve si cu serviciul.o sa ne fie dor de tine daca nu mai scrii...dar EU totusi cred ca tot mai gasesti cate o portita sa ne mai Dai de veste.pupici.

 

 

ile mai poti???cu atatea concedii?cred ca ti e greu tare...(glumesc-dar oricum mi e putin ciuda)))-pupici)

 

Lorena felicitari ptr primii Pasi.mersi de incurajare.nici EU nu cred sa fie ceva...si sper sa se resolve de la sine.cum ai hotarat pana la urma cu motul?

 

 

Tamys...doamne ajuta sa nu fie nimic grav...poate pur si simplu va pune pe ignore...))).la mine se intampla de la sot incepand pana la Denis...de multe ori vb si nu ma aude nimeni.pe bune acum si Denis face asa dar nu chiar tot timpul.de multe ori insa daca il strig se face ca nu ma aude.uneori I se zareste cate un zambet pe sub mustati semn ca ma aude dar nu e curios...isi vede mai departe de ale Lui.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 386
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor, ce mai faceti, ce mai ziceti, ca vb. lui Rocsy, e cam liniste pe aici... Eu nu ma voi apuca insa de calcat, mai am azi si inca o saptamana la scarbiciul actual.

 

Lorena, nu e nevoie sa te scuzi, si eu pierd de multe ori sirul discutiei si, mai mult decat atat, de cand Eric merge mai bine, am observat si la el o usoara cracaneala (desi in pozitie normala are picioarele drepte). Cred ca le da lor o senzatie mai mare de echilibru si dispare cu timpul.

 

Tamys, din cate am inteles ai fost deja cu fetita la consult. Si eu inclin sa cred ca e doar felul ei de a se manifesta si nu e o problema neurologica. Mai ales daca interactioneaza bine cu fratiorul. Multa sanatate si putere tie, trebuie sa-ti fie tare greu singura cu amandoi.

 

Ilenuta, La multi ani lui A! Ce program frumos a avut de ziua lui.

 

Ali, la fel face si smecherul meu, il strigam si ne ignora, zambind pe sub mustati. Nu mereu bineinteles.

 

Ioana, multumesc pentru raspuns, m-a emotionat rau cum ai povestit reactia Anei la intarcat. Ce fetita intelegatoare ai. AL meu plange cel mai tare cand nu ii dau san exact in secunda cand vrea el, deci anticipez ca la noi va fi ceva mai greu.

Oricum, m-am decis sa mai aman pana pe la un an jumate.

 

In rest, de abia astept vacanta, am ceva emotii cum se va comporta d-l Eric pe drum (zbor de aproape 5 ore). Am ales cu mare atentie orarul de zbor ca sa fie cat mai putin chinuitor posibil. Vom sta 2 saptamani in Punta Cana, la ocean.

 

Va pup, sa aveti o seara frumoasa si piersicute jucause si cuminti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara !

 

Ioana : in cluj am stat de la ora 8 dimineata pana la ora 14 , mi-a trecut prin cap sa te anunt dar am fost cam pe fuga. As vrea in toamna sa mai ajung la Cluj in plimbare cu fetele, daca reusesc te anunt.  [:)]

 

Si pe mine ma ignora gagicile. Ce simpatica ai fost Ali, cand ai zis ca pe tine te ignora de la sot la Denis ... m-a pufnit rasul, nu sunt singura care mai vorbeste si singura  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor!

 

Ali mergem in continuare cu turta! Culmea e ca m-am hotarat chiar dupa inmormantarea bunicii, asa am simtit!

 

Ioana, pupam Anuta urcatoare de scari! Nu stiu cate piersicute fac acest lucru. E drept ca nici nu as avea unde ca stau la bloc! Noi am inceput sa urcam scarile tinute de manite, urcam cate jumatate de etaj, cred ca ar trebui mai des ca stam la 4 si sa invete catmai repede, glumesc......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine ma ignora Onuta, ma aude doar cand nu ii stric planurile!

 

Fleur, Republica Dominicana......ce frumos! O vacanta bine meritata! Nu te mai stresa cu avionul, Ericu o sa reactioneze ffff bine sunt convinsa. Eu pana in grecia am facut 10 ore cu masina si imi era o frica.... iar Onuta a dormit de a rupt, exact ca acasa, 2 treziride laptic si in rest somn de voie! Eu ii pregatisem si niste ceai de tei, poti incerca.... pediatra mi-a zis sa-I dau 100 ml, eu I-am facut laptele din el!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rocsy, medicul de familie e de forma, mi-a zis de la inceput sa caut pediatru ca ea nu se pricepe. Am abonament la Medicover si pediatra ei a zis ca la 1 an sa-i facem un set de analize, sa vedem cum sta cu diverse. Doar de verificare, nu ca ar avea ceva.

 

Offf, Ioana, te cred ca ti-a fost si inca iti este greu. Te imbratisez si te pup. Uite ca Anuta a inteles-o pe mami si e fata cuminte :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai fetelor, nici nu mi-am imaginat ca imi va fi atat de greu sufleteste...

Fleur, tzitzi va fi de mare ajutor in avion. Neaparat sa ii dai sa suga si la decolare si la aterizare ca altfel o sa-l deranjeze urechile rau de tot.

A mea a impresionat audienta in avion cu cat de cuminte e, de cateva ori! Dar asta pt ca o mufam si nu zicea nici mac plus ca adormea de cele mai multe ori.

Acum sa vad ce-i mai dau cand merg la tati....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana acum am vazut mesajele tale.foarte emotionant ai scris cu intarcatul.m a lovit si plansul.mi am amintit cat de greu mi a fost cu rafi si presimt ca asa va fi si cu Denis la cat e de dependent.tu ai avut noroc ca a fost cuminte...sa vezi ce mi s a rupt mie sufletul cand plangea in hohote si tragea de mine sa ii dau.si s a si imbolnavit pe baza de stres.asa ca,chiar daca ti a fost greu si Inca mai iti e gandestete ca se poate si mai rau(poate te consoleaza))) )a si cunosc si reactiilor oameni care nu te inteleg.nimeni nu stie CE e in sufletul tau.la Toti Li se pare foarte usor.

 

 

Rocsy cand mergi in belgia neaparat sa faci un popas in germania)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor intru si eu la apel

 

Fleur bafta sa rezolvi cu serviciul, iti tinem pumnii

 

Ali si eu sunt data pe ignor de muuulte ori asa ca am decis sa vb mai putin :)) iar cand vreau sa ii sacai strig " ciocolata":)))) sa ii vezi cum vin

 

A plecat prietena ta ?

 

Ioana multe pupici de la noi, asa e cu intarcatul, e greu ptr noi, observ ca totusi fetele sunt mai mamoase si lipicioase, fetita ta o sa te uimeasca si o sa surprinda in fiecare zi cu lucruri noi si minunate [flo]

 

Am intalnit aici o fetita care vb peltic rau, are 3 ani, un capusor angelic dar este exact ca in desenele alea cu fetita angelica care decapiteaza papusi :))) a chinuit catelul lor de se uitau ai mei interzisi, ma intrebau cum de mai traieste, apoi a vazut un gandac pe masa si trosc i-a dat un pumn, la plaja calca meduzele in picioare, ne-am amuzat teribil

 

Va pup

 

Fetelor Carmen, Vali, Anto, Clay, Vera , Moni ce mai ziceti?

 

Oli ms ptr raspunsul cu bilete, uite ca m-am interesat si eu si nimcutza deocamdata

 

[mata]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...