Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu vin in club! E urat la noi si frig si mi-e somn [alcool]  In plus am lasat-o pe Stefi sa ma convinga sa-i dau doar hanoracul pe ea (avea sport azi si a plecat in treining), sper sa nu raceasca.

 

Dupa ce toata sambata si duminica am batut-o la cap sa-si faca temele, aseara la 9 si-a gasit sa mai scrie ceva. Drept urmare, pentru ca amenintarea ca o trimit cu lectiile nefacute la scoala nu are efect, avem o noua amenintare. Daca duminica seara la 7 toate lectiile nu sunt gata, saptamana urmatoare nu are deloc voie la TV, tableta, xbox, telefon. Cred ca va avea efect pentru ca stie ca eu imi pun in practica amenintarile. In plus ieri am fost la inmormantarea nasului ei de botez, care pur si simplu a cazut din picioare la doar 62 de azi, a fost un om deosebit, un model pentru noi, ne-a marcat foarte tare. Am luat-o si pe Stefi cu noi, ne-a pus mai mult intrebari despre obiceiuri, nu si despre moarte. Inca e copil in asa multe privinte.

 

Sa aveti o saptamana buna!

Pupici,

Andrea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

https://picasaweb.google.com/111060664813071204145/IulianaSWedding02?authkey=Gv1sRgCIqZmcH1oNfEJA#slideshow/5926437394803740562

 

multe poze de la o nunta la care am fost in we

 

aseara am avut sedinta..am scapat ieftin! 160  ron, 60 auxiliare, 50 fondul clasei si 50 (zugravitul, plinta noua si usa nou nouta)...clasa arata impecabil , noroc cu parintii care s-au implicat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...