Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

Roxana...frumos! [il]  

 

Am un frate, sa-mi traiasca si sa fie sanatos...(ma enerveaza de ma suie pe pereti! [:D]) care alaltaieri a fost la concert la Iron Maiden...a venit la 1 noaptea! M-a trezit din somn, el a adormit dar eu n-am mai dormit dupa aia.

Aseara am stat de taina toti trei si nu stiu cum s-a facut 12! La 5.30 s-a trezit sa deschida geamurile sa faca vant prin casa  [batcap]  [batcap]  [:D] El s-a culcat la loc dar io nu...ghinion!

Asa ca acu's zombie [|)]   [batcap]  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani Patrick!!!!!! Sa fi sanatos, sa ai o viata minunata si o tona de noroc! Roxana, sa va traiasca copii si sa va bucurati de ei!!!!

 

Gata, Stefi e in tabara, deja m-a sunat in dimineata asta, in conditiile in care acasa se trezeste la 10. E tare incantata, anul acesta au ateliere de fotografie, arte plastice si drumetie pe langa cele de anul trecut de dans, teatru, muzica. Mi-a dat instructiuni sa nu o sun ca e ocupata si ma suna ea cand are pauza [soricel]

 

Liliana, Adela ce spune? E ok? Stefi spune ca da.

Roxana, concediu placut si sa-ti incarci bateriile. Dar poate mai treci pe la noi, macar sa pui poze de la petrecere.

Cristalina, of, somnul acesta al tau! Oare nu ar trebui sa faci ceva? Asa dormeai si inainte de copii?

 

Sa aveti o saptamana buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Patrick! [s]

Roxana, sa-ti traiasca voinicul, sa fie sanatos si voios!

 

Eu am fost sambata in excursie s-o recuperez pe Maria, Oana a refuzat sa mearga la mama si stiind-o vomitaciosa nici eu nu am insistat. Acum ca s-au regasit imi darama casa! [batcap] [:D]

 

Andrea, ce frumos se distreaza fetele...super!

Cu medicamente d'alea de plante o mai scot la capat, dar numai daca nu sunt stresata...

Din alea tari si serioase m-am gandit sa iau cand ies la pensie...[:D] Care intentionez sa fie lunga si frumoasa, cu cultivat trandafiri si avut grija de nepotei [:D] [:D]  Am planuri mari [:D]

 

O saptamana excelenta sa avem!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tare dimineatza!!!

La multi ani Patrick!!!Roxi sa-ti traiasca flacaul. [flo2] Unde ati facut petrecerea?

La multi ani Danu!Lia sa-ti traiasca cavalerul!!Unde va petreceti?Asteptam pozici de la amandoi sarbatoritii!

Andrea sigur se va distra in tabara Stefania...si a mea deja ma bate la cap ca la anul vrea si ea sa mearga intr-o tabara ca-si doreste foarte mult,daca merge cu doamna ei am zis ca o las sigur.

Cristalina io zic ca si  medicamentele alea din plante sunt cu doua taisuri....mai bine incerci metodele care le aplicam noi bebelusilor,o baie relaxanta,un masaj,un pahar cu lapte cald sau de ce nu un pahar cu vin inainte de culcare [:-@]

Noi am terminat concediul pe anul asta,am fost plecati de acasa 3 saptamani si 2 zile,am avut un concediu foarte frumos,dupa mare am facut turul Romaniei,am vizitat locuri foarte frumoase si impresionante pentru un copil de 9 ani(asa ca nu am regretat ca am luat decizia ca bugetul de care am fi avut nevoie in bulgaria la all inclusive sa-l folosim pentru marea noastra si vizitele facute)

Hai pupicei,mai trec

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza [flo2]

La multi ani Codrutz cu multa sanatate si noroc!!Adema sa-ti traiasca flacaul!!Chiar cine mai stie ceva despre ei,Kim,Ina?

Cristalina traseul a fost facut plecand de la doua obiective Timisoara unde erau nasii nostrii de cununie si de botez ai sotului si mandrei si cu care nu ne mai intalniseram demult si Oradea orasul natal al gorodelului....asa ca venind de la mare am facut o pauza de doua zile la Buzau(sa ne spalam niste haine [spala]  )dupa care am plecat la drum:Buzau, Ploiesti,Targoviste,Curtea de Arges unde ne-am oprit la manastire care este ffff frumoasa,barajul si lacul Vidraru,dupa care am urcat Transfagarasanul pana la Balea Lac unde am gasit zapada!!Peisajele sunt superbe,am coborat spre Sibiu unde ne-am si cazat peste noapte(intentia a fost sa ne cazam la Ocnele Sibiului dar ajungeam prea tarziu)A doua zi am vizitat Sibiul,muzeul Brukenthal unde mandra a vrut neaparat sa vada tablourile cu cele 5 simturi ca le vazuse la nu stiu ce desen:)) si Dumbrava Sibiului care este minunata.Dupa care am plecat spre Timisoara unde am vizitat centrul vechi care este renovat si arata in stil Gaudi:)adica foarte bine,parcul rozelor,parcul copiilor,vechea cetate.....De la Timisoara am ajuns la Baia Mare(care nu era in plan dar avea meci acolo gorodelul:))si apoi la Baile Felix unde am stat 3 zile si ne-am balacit non-stop si am mancat cele mai faine langosi din viata mea!!Am vizitat apoi Oradea care este un oras tare frumos si gradina zoologica ne-a impresionat.Dupa care am plecat spre Cluj,Bistrita,Vatra Dornei,Campulung Moldovenesc.Ne-am ozonat la gros cateva zile la Pojorata ca sa venim sa luam din plin canicula din Iasi.Vremea a fost super,ne-a plouat doar jumatate de ora la Vidraru in rest foarte placut.....si-am incalecat pe'o sha si am zis povestea mea:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...