Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

Neata!

 

A inceput sezonul virozelor, colega mea de birou e lovita in aripa, ieri am avut un workshop si juma din sala behaia si mucea, John a stat mai mult (eu am fugit [:D] ) si sper sa nu ia nimic.

La scoala au inceput si copilasii...[:(]...e prea devreme pentru viroze!

 

Noi am avut cateva zile cu balamuc, au culminat cu cea de alaltaieri cand eram buna de facut reclama la magne b6 si aspacardin...[:D]

Am ajuns acasa (foarte fresh de la serviciu [:D] ) si Ioana mi-a iesit in intampinare cu pumnul plin de par, un ditamai smocul "uite aici parul Mariei!" [:D]

Dupa care a zis "te rog sa nu ma tunzi, am guma-n par" [:D] Era ditamai guguloiul de guma bine lipit in parul ei!

Maria a scapat guma din gura in parul Ioanei cand se harjoneau si pen' ca Ioana urla de mama focului i-a facut o demonstratie..."uite, iti taie parul si nu te doare deloc ! "(harsti)[:D] [:D]

Dupa o ora de piguleala am reusit sa scapam de guma din par (in prealabil am avut concert cu tzipurturi, ca ea nu vrea sa se tunda...ne-a stiut cartierul si ma asteptam sa vina aia cu protectia copilului peste mine! [:D] ). N-am reusit sa lipim suvita Mariei la loc! [:D]

 

Dupa aia mi-au povestit ca a dat cineva telefon ...asa ca s-au baricadat la ele in camera (sa-i stea inima lu' tanti Viorica )!

"vine hotuuul, fugiiiiti!!!" [:D] [:D]

Au trantit un calorifer, s-a speriat bona si a mai luat un aspacardin....cand am ajuns eu acasa era vanata saraca la fatza! [:D]

 

Le-am pedepsit si suprapedepsit...geaba...

Ieri am ajuns acasa...aia mica (impinsa de la spate de sor-sa)  era cu o pereche de chilotzi in cap, o capa facuta dintr-o bluza a Mariei si un semn lipit pe piept cu etichete! Era un C mare intr-un semn...

A luat pozitie de Superman si a declarat ""Sunt Super Chilotzel si am venit sa va salvez!"...cum sa ma supar pe ele?! [:D] [:D]

 

O zi excelenta sa avem!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cristal bestiale mandrele!! zau, cand povestesti, numa de mine si de sora-mea imi vine in cap. fix la fel faceam si noi (si multe alte tampenii pe care nu le scriu, sa nu le vina idea :))) )

 

astia doi, dupa ce au interdictie la Robotzi, fac scenete, interpreteaza pe roluri. daca o auziti pe Eva cum il face pe Mo... te tavalesti de ras.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...