Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sanatate tatalui tau Monica.

 

Hei fetele cum mai e vremea la voi. la noi este frumos si bine...doar ca nu avem noi timp de nimic. Ieri cand ne facusem si noi 30 minute de iesit cu patinele s-a pus ploaia...cu soare, dar ploaie.

 

Roxi ai dreptate in ce priveste scoala americana....nici macar la Adela la scoala cerintele nu sunt la fel de la o clasa la alta. Adela are in clasa o fata care are o sora geamana...dar sora nu e in clasa cu ele, e la o clasa paralele...cei din clasa Adelei nu-si vad capul de teme, ceilalti freaca menta si nu mai pot de odihniti. Nu mi-ar place nici asa, caci apoi la intrarea la liceu ar un cosmar. La liceele bune aici se da examen...

 

Olivia sanatate lui Luca. Despre invatatoare si despre sistemul din Romania...ma abtin.

Un weekend placut fete dragi.

Liliana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Tata e bine, Doamne Ajuta! Multumesc pentru urari.

Azi se duce sa faca CT. A fost un accident vascular cerebral, s-a dus de abia dupa 3 zile la spital sub amenintari (pana nu am plecat acolo nu a vrut sa se miste din casa)...Se strambase gura, nu mai putea sa vorbeasca, nu putea sa mearga si sa foloseasca o mana, dar el "statea in pat sa se odihneasca!" [batcap]  [batcap]

 

Acum cateva zile era se acord sa vina la mine, acum se simte mai bine si vrea sa se intoarca la tzara! [batcap]  [fri]  (la veceu in curte si incalzit cu lemne, casa din aia cu tavanul la 4 m...ofof)  Nu ii pot convinge sa vina la mine, sper sa se tina de tratament si sa stea linistiti!

Trebuie sa ma obisnuiesc cu ideea! [smulgpar]

 

Maria a luat prima nota in carnet din clasa a treia...B la mate ... A scos-o doamna la tabla si a facut perfect dupa aia (zici ca e cazuta din Luna!) Azi a avut test la romana.

Asta e, noi sa fim sanatosi!

 

O zi excelenta sa avem!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si din tara ploilor si frigului ...

Care ce mai faceti, cum sunteti ?

Noi azi avem prima sedinta din anul asta scolar, sa vedem ce si cum si cat [clo] 

Deocamdata am decartat 32 de lei pe cele 2 culegeri, care apartin de nustiuce concursuri, care pt noi vor reprezenta unicele munci in plus [:I]  

Am avut noroc ca fi mea a fost cea care le a vrut, ca avea si anul trecut  [:-)))]  asa ca eu am tacut  si m am bucurat asa in sinea mea  [:D]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...