Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

la noi se apropie vacanta, one more week de scoala si gata ca am fost lunga. Asa ca suntem in pline teste si evaluari.

Marturisesc ca am facut o mare magarie dar ma impinse necuratul si nu am fost suficient de tare asa ca mi-am bagat un oki in jurnalul fie-mii si am aflat ca s-a indragostit. Acum nu stiu cum sa pun problema sa aflu detalii, adica m-as fi bucurat sa-mi spuna ea dar cum nici eu nu sunt o super extrovertita la chestiunile astea si fie-mea imi seamana nu ma mir chiar f tare ca nu mi-a spus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Marina,  [flo2]  si io recunosc aici intre noi ca sigur as fi aruncat un ochi ... tu sigur o cunosti si poate gasesti un moment in care sa o intrebi ce mai face, cum mai e ...

Eu o intreb ce baiat ii place, daca i mai place de Andreicelmicut, acum rade si mi zice ca nu stie cum l a placut vreodata, de astea asa, light ... i a trecut si filatul celor 2 Vlazi ... cred ca  e doar o perioada in care face altceva, apoi isi revine ea  [clo]

 

(vai, n o sa uit cum ma trambalam acu 2 veri cu plasele, chitara n spate si geanta sa vedem daca Vlad nr 2 era in parcul celalalt cu skate ul si n aveam voie sa zambesc sau sa ma uit ... [:-)))] )

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioi Kim, multa sanatate iti dorim [grup]

 

Io ieri am avut o zi faina, am fost libera si am vizitat doamna de la gradi de am stat la o cafeluta, Doamne bine a fost la gradi ... nu tu stres, nu tu nimik ...

Apoi ne am sedintat la scoala unde la fel, a fost tare bine si zen, am platit fondul clasei pe care l am votat noi de noi la 25 de lei.

Fi mea s a inscris la oncursuri, eu am achitat doar 2, cele care au cele 2 culegeri si astea vor fi munca noastra in plus, ca anul trecut.

Atata buget am (32 de lei pt ambele) si consider ca e mai mult decat suficient, indiferent de cine ce si cum se agita, io prefer linistea si pacea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Macar va fi Luca happy si tu cumva rezolvi rapid cu transportul acasa.

Nasol asa cand ti e rau, inafara sa zaci, nu ti vine a face absolut nimic :(

 

 

La scoala la noi inca nu se stie daca fondul scolii e 25 sau 30 de lei, ne vor anunta pana n decembrie cica.

Nici suma asta nu mi se pare mare, la noi s au tot facut renovari, acum vor urma schimburi de geamuri la anu` si se renoveaza complet sala de sport cu ceva sponsorizare de la primarie.

Avem un director care si da interesul si incearca sa faca sa fie bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata.

eu am o mica pauza de la agitatia enorma de luna asta, doar o zi. lunea viitoare am expozitie in germania, dupa care sper sa ma mai linistesc.

 

vineri am fost libera si dupa-amiaza am fost cu Patrick si gasca din clasa la film (si cu mandra mot, bineinteles, ca fara ea nu se poate). sper ca s-au distrat.... am zis ca mai repetam figura la "sta sa ploua cu chiftele 2"

 

sambata asta are Evaluarea in educatie, la mate. va merge la asta si la Euclid.

 

Kim, sanatate, esti ok acum?

 

saptamana super sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vineri am fost cu Luca si clasa la Delfinariu...au vazut Planetariu, apoi microrezervatia...au participat la antrenamente ale delfinilor...unde a fost super!!!..si apoi la Mc..super incantati au fost!!

sambata am trecut cu bine de vizita ..si am impresionat copilul cu cate feluri de mancare am preparat..mergea prin casa si vb singur..Nici de Craciun nu au fost atatea:))))

 

cat priveste amorul..pe mine m-au socat 2 colegi de-ai lui  Luca ..vineri au fost calare unul pe altul..fara sa exagerez...se tineau de brat, de mijloc....de mana....eu am ramas socata..celelalte mamici ii mai vazusera si nu erau asa socate. Mie nu mi s-a parut normal..

 

iar o fettita era vopsita  [alcool] ...clasa III.a..

 

Rox unde se tine concursul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...