Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata! noi am ramas iar singurei si evident ca sunt implicata intr-un proiect singurica:((

incercam sa deschidem punct de lucru intr-un sat nou infintat..nu ca am muri de dorul acesti chestii dar ca sa facem nr de pacienti necesari pana in decembrie. Sunt vreo 1200 de sufletele...marea majoritate fiind neasigurati,ceea ce financiar nu ma ajuta deloc dar ma ajuta strict numeric. azi la 6 este sedinta la scoala din sat ..ma insoteste primarul...ma vad ca intr-un film de pe vrea lui ceasca ..cu doctorul , veterinarul si primarul :)))))...a...si invatatorul...

 

bineteles ca sper sa fie o solutie temporara....socrul meu este deprimat la gandul ce-au ajuns copiii lui din San Francisco :)))...asta este..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, bine ca ai ajuns cu bine [flo]

 

Si eu sunt jos cu moralele, dar nu e cazul sa ma jelesc la acest subiect, au un pic legatura cu scoala si sistemul scolar de la noi..

 

In rest toate s bune si frumoase, am avut un weekend minunat, am dus copiii la aqua parc, afara erau cred 24 de grade si soare, apoi ieri seara la film.

Giulik e ok, merge la activitatile ei si e multumita; merge foarte bine cu engleza, am gasit si dans la scoala la noi asa ca am renuntat la karate pana se intoarce al nostru sensei in cartier. Si cam atat.

Vreau sa fie vacanta !!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da ..cam multa liniste..pacat ca s-au diluat pana la disparitie discutiile despre copii :(..macar 10 ani daca serbam!..in fine ...

 

Daria de ce sa nu povestesti aici?? Nu aici este locul??:(

 

noi deja am avut o mica petrecere de Hallween...casa este plina de decoratiuni improvizate multe de Luca:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Kim, sunt aberatii de alea mele.

Ma macina constiinta ca refuzai sa decartez pt concursuri, ca am lasat fata in lacrimi la scoala din cauze de astea si nu o data si ca daca mai aud de un concurs cred ca fac criza de fiara si de nervi.

Sunt insa multumita ca avem in sfarsit un orar normal, ajunge la 2 ore de dans si una de inot, face in continuare chitara si ii place la engleza; ce i drept doamna de engleza are un accent britanic delicios, deci fu cu noroc si asta si ii si tine cate 2 ore.

Suntem in pauza de pictura si inca nu incepem germana, asa ca mai respir si io.

 

Insa nu apucam s alucram in plus pt la scoala. La noi in clasa lumea e cam harnica asa si stiu ca daca as pune osul si m as organiza si as fi mai dura pe pozitii, am gasi timp sa lucram si noi sa fim dom le academice, dar zau ca serile am un singur tel: sa ajung in pat. Atat.

Nu stiu voi cum sunteti, dar eu sunt epuizata.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...