Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

sailing-ul e super desi sambata trecuta s-a lasat cu incidente....vantul a fost puternic asa ca maria era sa pice in apa si a bocit 3 ore, Mitzu a picat pe bune in apa dar i s-a parut o super aventura si s-a dat rotund cat de curajos e el si gaina sor'sa. El a fost extrem de incantat si multumit de el, eu am albit putin cand l-am vazut dar oricum aveau vesta, stie sa innoate bine si era si multe alte barcute in jur.

 

Adevarul e ca asta e activitatea pe care o iubesc ei cel mai mult si ei si ceilalti kinderi de altfel. Mariei ii place mult si dans/balet dar nu are inclinatii speciale asa ca ma indoiesc ca va face candva performanta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata

 

Daria hahaha, da.

 

aseara am facut testul testelor - i-am dat lui Patrick fisa de la concursul de la mate pe care a facut-o varza. a facut fix acelasi lucru, si aceleasi greseli. sa va mai zic ca a gresit chestii de genul 30-11+8???  imi venea sa ma crucesc....

 

deci asta e treaba. am asa o durere de capatana, prevad niste droguri de luat in viitorul apropiat....

 

zi buna sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Roxana, tare Patrick! Parca e frate cu Maria...a luat prima nota in carnet in clasa a III-a un B la mate, a dat un test si a incurcat predecesorul cu succesorul, apoi a trecut-o doamna la tabla si a stiut sa faca unul similar... a doua zi la un exercitiu de acelasi tip, aceeasi greseala....Asa ca B-ul a ramas in carnet...

Mi-e si frica sa o intreb acum daca stie cu succesorul si predecesorul ca  apoi  imi creste tensiunea [:D] [:D]

 

Daria, la noi la tzara nu ajung toate revistele...dar sa stii ca ma duc sa o caut la chioscul de ziare...:)

 

Ma duc sa caut dovleci...am primit sarcina sa sculptez dovleci!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi macar ati apucat sa faceti ceva .

Noi nu apucam nimik.

Cred ca aici e vina mea. 

Aseara vorbeau aman3: taica`mio imi povestea de proteza dentara din bucatarie, fi`mea imi zicea ca are de mers la engleza toata saptamana dar habar n are ce si cum exact in timp ce se plimba cu tableta sa aiba 5 dungi de semnal internet si potaia ma adulmeca pe tenesi si latra in draci.

Eu eram in singurul loc unde pana acum puteam medita in pace. Am urlat la ei f urat de au tacut cu totii si m am carat la film in camera mare sa nu i mai aud.

Ahhh, episod nou din Beauty&TheBeast ... iar de dimineata mi am luat portia de episod nou din TheOriginals. [il]  Asta e rasfatul meu [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...