Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza [flo2] si noi in vacanta....eu ma bucur ca nu face nici extrascolarele in vacanta desi mandra este ofticata rau....teme are si iar nu-i convine...noroc ca-i soare afara si poate sa stea si-n parc la joaca....

Marina [flo2] cred ca toti piticlontii nostrii se fac politicieni [alcool] ....pe mine saptamana trecuta ma barfea la telefon cu mama mea...i se plangea ca-s cea mai cicalitoare mama din lume...i-am zis dupa ce a terminat conversatia ca asa este da' pot mai mult [:-@]

Noi aseara am fost in echipa completa la teatru,la Cafeneaua cu Horatiu Malaele si Dana Dogaru....mandra a fost fascinata.....

Roxi si Kim cu ce tratez si eu un orjelet la una bucata cupil care nu vrea sub nici o forma sa mearga la doftor???

hai sa aveti o saptamana usoara si odihnitoare [flo2] ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, demult n ai mai scris [flo] Pupam politiciana ta [pk]

 

Si fi`mea se bucura de vacanta, sta toata ziua inpijamalita [:D]  , mai canta la chitara, mai face exercitii la mate, mai streseaza dadaca cu "mi foameee"  [doh]

Aaa, de acnd a reinceput dansurili isi pune toacele (asortate la pijamale, da ? [:D] ) si danseaza prin casa ... noroc ca nu avem vecini la etajul 6 ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza si vacante placute!

 

De cand am facut ca trenul in gara in soc de cum am fost tradusa mi s-a schimbat copilul. Cel mai cuminte si silitor existent pe lumea asta, nu lasa cartea din mana si se roaga de tine sa-i dai dictari. Acum ma intreb care e planul pe termen lung, cred ca vizeaza o reducere a pedepsei utilizand tehnica socurilor succesive ca sa ma faca pe mine sa ma simt prost. 

Ca sa ilustrez de astazi dimineatza:

post-125055-0-01414500-1383643313_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dulciuri si cate o carte...[:D]

 

Eu sunt organizator sef de excursie in Herastrau (vaporas, acvariu si alergatura pana cad latzi) si muzeul satului...Daca ma vedeati sambata, cand am oprit un microbus pe strada si am luat numarul celui de la baza ca sa fac rost de transport...eram de filmat! [:D] 

Am scris si la administratia de lacuri si parcuri din Bucuresti ca sa fac rost de vaporas! Culmea e ca mi-au raspuns! [:D] [:D]

25 de elevi cu doamna si 3 mamici...o sa-mi iasa pe nas! [:D]

Asa ca de 2 zile le santajez cu excursia. Maria mai are putin si termina tema dintr-o culegere [:D] (la mate are inmultirea cu 6,7,8,9 si 0, 1 si 10 din 2 culegeri). Azi a inceput cu ...tema la religie...(nu mi se pare okay tema asta, i-a pus sa caute si sa scrie vreo 6 versete din Biblie...Asta dupa ce de 6 saptamani nu le-a dat nici o tema...)

Sper sa avem vreme buna!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...