Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

buna dimineata

 

ne-a mai trecut... Daria, a murit in somn. infarct. as putea zice ca a fost modul ok sa se duca. nu ca ar fi ok sa se intample....

 

am asa o stare, as hiberna putin. copchiii de abia s-au miscat din pat azi... Marina, incata-ma cu vremea de la voi, te rog [:)]

 

zi frumoasa sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata,

Eu vreau sa treaca zilele mai incet...la noi e viteza prea mare, vreau mai incet!!!

 

Roxana, Dumnezeu sa o odihneasca!

 

Bona noastra tocmai a aflat ca sotul ei are tumoare pe colon...ofof...ce sa-i spui omului cand afla din astea....

 

Daria, mergeti la luminamath?! Si noi ne distram maine...Ea e incantata ca merge dar n-are deloc chef de mate! [batcap]  [batcap] Sanatosi sa fim!

 

Weekend excellent sa avem!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza la toata lumea....

noi am avut un wk plin de petreceri, amundoi copchiii si una cu totii duminica asa ca lunea ni se pare cumplit de grea :(

si tb sa va zic de petrecerea unde a fost fie-mea ca am reusit sa raman cu gura cascata nu neaparat de opulenta dar de idee in sine, cred ca au spart peste 50 mii dolari pe o petrecere de 10 ani. Tema Versailles, tb sa te duci imbracata in printesa, munti de mancare, prajituri si sticle de apa bibilite cu numele copilului, calesti si alte nebunii. Vorba lui barbati-miu si nu am gasit caviarul  [:)] , dar o petrecere de asta chicioasa pana la dumnezeu dar poleita rau. si vine ziua fie-mii si cica ii e rusine sa-si invite prietenele angoleze ca noi nu putem face asa petreceri. zau asa ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina woah mama! zi-i Mariei ca va fi distractie la ziua ei, ca aia conteaza. ce oameni, frate....

 

noi ieri am lenevit. dar lenevit, nu gluma. am mancat si mancare chinezeasca la pranz, comandata acasa... supremul lenei la mine [:D] am avut ceva mustrari de constiinta ca afara era relativ frumos.... dar na, ma gandesc ca nu e chiar asa rau o zi de leneveala [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi pun eu mintea cu ea ...stie foarte bine ca nu capata asa ceva doar sa ma loveasca meteoritul in cap.  [batcap] M-a surprins ca a pus problema sincer, nu e prima petrecere de genul asta la care se duce dar e prima cred in care sarbatorita e fata si tema petrecerii i-a spus ceva. A avut si petreceri la care a refuzat sa se duca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...