Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

Neata [:D]

 

Dulciuri si carticele de Mos Niculae. Poate si cate un robofish...

 

De Craciun vreau sa cumpar sirene barbie care lumineaza, lego friends si gentute color me mine. La serviciu va mai trebui un cadou asa ca probabil o sa primeasca catei din aia care se plimba.

Le iau aceleasi cadouri (ma rog, nu identice dar din aceleasi serii) ca sa nu se certe...[:D]

Asta zic eu, vad ce zic si ele cand o sa acumuleze mai multe informatii de la reclamele TV...[:D] Am auzit de un very bella dar nu am apucat sa vad si eu reclama ca sa stiu cu ce se mananca....[:D]

 

O zi frumoasa sa avem!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

hahaha...ce distractie pe aici.

Noi de mos nu vrem decat un keyboard ca vrea sa invete sa cante la pian...si bani de pianina nu avem.

 

Acum am si o intrebare pentru cunoscatori. E bun un keyboard cu 61 clape sau trebuie mai multe? Monica parca voi aveati asa ceva? sau aveti pian? ca Roxi banuiesc ca are pian , nu se incurca cu jucarii ca mine.

 

Andreea cum a reactionat Stefi la inot, a fost fericita?

 

Eu azi am facut o boata...am plecat pe un ger napraznic la inot cu copilul...si mi-am uitat cardul de transport acasa. Si a trebuit sa mergem pe jos...hai de dus, ne-am dus, dar dupa o ora jumate de inot, am mers la o ora jumate de karate si apoi acasa...cam 30 de minute pe jos. SI pentru ca ii era frig copilului m-am dezbracat de bluza de trening ce o aveam si i-am dat-o ei...asa ca eram ca un fluturas, in maneca scurta pe sub geaca de piele. Tremuram la cartela cum se spune.

 

O duminica placuta.

Liliana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!..io-s prinsa in jdemii de probleme:)..asa ca mai rarut pe aici dar macar va citesc!

nu am cumparat nimic pt Mos Nicolae ..nimic gen jucarii..i-am luat o carte f misto cu povesti internationale  ..scarry:))..mai pun ceva dulciuri si ceva bani si gata! El strange banid e chitara asa ca si la altii va primi tot bani ..iar de Craciun nu stiu daca sa-i iau Infinity Disney pe X box ...sau este doar o toana...nu stiu ce sa fac:(

 

La evaluare in educatie engleza, a luat 92 de puncte si m-am declarat multumita tinand cont ca el nu face engleza nicaieri:)

 

si ca atata..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...