Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

misto Marina, iar vacanta? :)))) imi place sistemul asta.

 

noi nu avem serbari deloc, la gradi din lipsa de copii - jumatate is virusati si au tot fost, iar la scoala pentur ca fac actiune in timpul orelor. fac ornamente, canta colinde, eu m-am oferit sa sponsorizez cu biscuiti din aia clasici. sper sa se distreze.

 

(o mare parte din parintii de la gradi au zis ca nu vor serbare pentru ca copiii lor nu ar zice nimic... am facut o fata... in fine, erau majoritatea prezenti de la grupa mica, asa ca cum s-a votat, asa a ramas. tot cred ca pentru ei ar fi super distractie, costume.... dar vorba unei mamici, se schimba generatiile de parinti... se schimba rapid :( )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani de sf. Andrei![s]

 

Neata la pranz!

 

Eu sunt pe baricade, am la treaba de nu se poate si terbuie sa termin cumva ce am inceput. Bona noastra a fost saptamana asta mai mult plecata asa ca am fost in toate rolurile principale [:D]

Ieri a fost ziua portilor deschise, lume multa, lume buna :)...am reusit sa discut despre primul meu contract economic (o firma de produse farmaceutice ...yey!)

E frumos in cercetare, faci ce-ti place, dar in momentul in care aduci bani adevarati de la firme care n-au treaba cu ministerul cercetarii arata altfel cv-ul...[:D]

 

La Maria nu se mai face serbare [:(] doamna lor a zis ca sunt prea mari...se face o chestie pe scoala organizata de doamna de muzica, cu toate clasele mai mari, canta si cei din clasa Mariei doua colinde si asta e...Parca imi pare rau ca nu mai au serbare de Craciun...

In schimb organizez serbare la institut asa ca o sa aiba si ea parte de spus poezie si tot tacamul [:D]

 

Roxana, nu se face la Eva!? Dar asta e farmecul cu gradinita, jumate din poezii le spunea educatoarea [:D] dar erau simpatici copiii oricum...

 

Gata, la munca!

Un weekend minunat sa avem!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Andreilor, Andreelor [bis]   [flor]  [deziuata]

 

 

Cristal, felicitari pt munca si rezultate  [pup]  [pup]

 

 

Si noi ramanem temporar fara dadaca, biata de ea iar trebuie operata de hernie, dar mi o lasa mostenire pe nepoata de douajdeani proaspat intoarsa din dadaceli de la o copila de 8 luni  [:D]  Asa ca, noroc chior pe capul nostru ca putem continua toate activitatile ca pana acum.

 

 

Weekend frumos si linistit si neinghetat tuturor.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

la multi ani sarbatoritilor de sambata. sa le mearga totul din plin!!! [s]

 

Marina, distractie placuta in deplasare.

 

Cristal, da, din cauza vremii calde i-a lovit viroza pe multi copchilasi. si eu sunt dezamagita.... dar aia e. daca asa a votat majoritatea.

 

mai sunt doar 3 saptamani pana la vacanta. iupi ca sa zic asa! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Daria, multa sanatate!

 

Marina, vacanta frumoasa sa aveti! Am vazut pozele pe facebook si m-am inverzit de invidie!

Noi aseara am impodobit bradul, fetele s-au distrat la maxim...am intrat in atmosfera de sarbatoare! [:D]

 

Revin, am atata treaba la serviciu ca am inceput sa visez urat noaptea [alcool]! Oricum nu dormeam eu bine nici inainte [:D] [batcap]

O zi excelenta sa avem!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...