Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

ziua  buna

 

pana la pranz nu m-am putut misca de migrena. nici azi noapte nu am dormit. ce imi "plac" zilele astea....

 

sa il laud putin pe Patrick ca a luat 89 de puncte la Euclid-ul de sambata. nu e chiar mirific, dar e mult mai bine decat 60-urile pe care le impusca acum cateva saptamani. deci vad o imbunatatire [:)]

 

Cristal hehe ai cedat la insistentele de facut bradul? eu nu :)))

i-am aburit duminica cu coronita de advent [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata

si la noi a venit aseara. doar dulciuri anul asta, desi musai ar fi avut nevioe si de o joarda.... nu l-a lasat inima pe Mosu'. aseara am fost si la scoala, am impodobit clasa.... in speranta ca or sa fie incantati. au cam tratat cu indiferenta .... poate la vederea cadourilor sa se fi mai imbunat.

 

la multi ani sarbatoritilor de azi!! [s]  [s]   [s]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani de sf. Niculae! [s]

 

Eu ieri i-am dus brad Ioanei in clasa, azi il impodobesc. A venit si mos Niculae...De abia astept sa-mi povesteasca diseara.

 

La noi acasa a venit mosul aseara, dulciuri si cate un ceas pentru fiecare...asa aduce mosu' asta, numai dulciuri.

Mare bucurie mare! Cand curatza ghetutzele aseara, Maria  a auzit zgomot pe scara...Mama, ce s-a agitat, nu stia cum sa curetze mai repede [:D] [:D] ...le-a luat la lustruit si pe ale Ioanei! [:D] [:D] Avea de invatat o poezie, a uitat si de poezie si de tot! [:D] [:D]

 

Am treaba la maxim, nu stiu cum sa mai termin...sper ca de luni sa se mai relaxeze lucrurile putin...am de organizat petrecerea copiiilor de la institute [:D]

 

O zi minunata sa avem!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaa...uitai sa zic...a adus si cate o joarda mica la fiecare. [:D]

Maria le-a palmat imediat si le-a aruncat la cos...[:D]

"Marie, pai daca le arunci vine la noapte si ia toate darurile inapoi!"

Le-a recuperat intr-o viteza maxima (noroc ca nu le aruncase la cosul de menajere ci la cosul de hartii...[:D] [:D]) Le-am incercat incet pe fundurile lor...

"Auci, chiar doare!" [:D]

"Normal, Marie! Tu crezi ca Mosul glumeste?!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi a venit cu jordelutza...desi mami renuntase la ea, dar tati s-a sculat cu noatea in cap si ia pus una. E drept ca e de decor (inca le avem pe celelalte din anii trecuti, intr-o vaza printre flori.) Dar a venit si cu ceva cadouri...2 jocuri pe wii si un set de facut bratari. Plus o pereche de manusi si o caciula.

Noi ne-am obisnuit in ultimii ani sa facem bradul de mos Nicolae, dar anul acesta din cauza de stres scolar (a avut un PowerPoint, un speech si o macheta a unui cort indian de facut in 2 zile) am renuntat si o sa-l facem in weekendul acesta.

Saptamana asta avem teste nationale.

O saptamana frumoasa fete dragi.

Liliana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...