Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

Liliana bafta multa la teste!

 

La noi Mihai se intrece pe sine in tampenii si minciuni.

Am aflat via sora-sa care paraste cu maxima placere ca acum cateva saptamani s-a batut in curtea scolii cu pietre cu colegii. Dupa ce li s-a atras atentia de cateva ori au fost pusi sa mature toata curtea scolii. Pedeapsa a fost maxima :) mai ca mi-a placut de invatatoare.

Acum cateva zile l-am prins iar cu matza in sac, ascunzand evaluarile mai putin favorabile. cica sa nu ma enervez. Acum am suspendat orice PC/joc/TV si avem carte intensiv :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Succes Adela! Tinem pumnii!

 

Multa sanatate, Daria!

 

Marina, ce pedeapsa tare :))))

 

La Maria in clasa le-a adus o matura dupa ce facusera mizerie, mi-a povestit invatatoarea ca majoritatea nu stiau cum se tine...[:D] si ca baietii au invatat fetele cum se foloseste matura ... hehehe

 

Eu ma trezesc cu noaptea-n cap (am de dat la vaci, la gaini [:D] nu-sh de ce nu dorm, da-s obosita ca un caine)

Asa ca am timp sa citesc si sa vad ce faceti. Ati pregatit cadourile? [;)]

La institut petrecerea copiiilor este maine si au genti color me mine...de hipster [:D] si niste carticele, desi nu cele cerute...alea's pentru ajun [:D]

Eu ma bucur ca am reusit sa-i gasesc Oanei carticelele pe care le voia, Mariei i-am pregatit vol 3 si 4 din Potter, am comandat Furby, amandoua voiau, si Barbie (sirene care lumineaza [:D]). Maria voia telescop, i-am zis ca nu cred ca aduce mosul dar daca nu aduce ii iau de ziua ei. Problema e ca ar fi uitat de el cu jucariile pe langa si vreau ca atunci cand il primeste sa se bucure de el [:I]

Mama egoista.

Insa m-am uitat si am vazut unele tari...m-as juca si eu cu ele! [:D]

O zi excelenta tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

a nins si s-a depus 2 cm, in concluzie toata lumea a innebunit. zau asa, nu e nici gheata, nici alunecus... dar toata lumea merge cu 30 la ora si se inghesuie de numa'.

 

Cristal, distractie placuta la petrecerile de la institut.

 

Marina, oooh. asta cu minciuna si cu ascunsul... tare nasoale. sper sa isi revina!

 

eu stau ca pe ace, comanda de la amazon trebuia sa vina de marti, azi e joi, nimic... sper ca-s aglomerati si rezolva azi. mai am una ce trebuie sa vina martea viitoare (desi plecate doar la o zi distanta...). pana nu le vad in casa nu stau linistita :)

 

zi frumoasa sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tocmai ce m-am intors de la scoala, unde au fost ceva aventuri. dupa ore se jucau copiii cu zapada... iar unul de la o clasa paralela i-a altoit un pumn in fata lui Patrick. rezultatul.. doi dinti de lapte sariti din schema. deci am fost la stomatolog... noroc ca erau de lapte... noroc ca era la cabinet.... din astea.

am fost si la directoare, vorbim maine si cu invatatoarea... distractie de sfarsit de an.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu nici eu. se bulgareau cu zapada. Patrick a zis ca a aruncat cu bulgar, de fapt cam zapada.... si s-a trezit ca raspuns cu dintii in zapada. si eu l-am chestionat putin, in ideea ca poate a provocat, si-au aruncat epitete... stiti voi. ca in toiul focului. zice ca nu, nici gand.

copilul s-a cam speriat si el cred, dar a fugit la bunic (zice Patrick) si nu a spus nimic. mai ok era sa se actioneze pe moment dar uite ca gandesti mai bine dupa, tata m-a sunat imediat si am zburat spre casa.

vad ce vorbesc maine cu invatatoarea. oricum trebuie sa am o discutie cu parintii copilului, chit ca urmarile nu au fost prea importante, socul e nasol. (el era multumit ca toti colegii il compatimeau si dragaleau :)))) attention seeker... :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...