Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salut!

 

Ei la noi a fost o dimineață plină de nervi si lacrimini. Pur si simplu am cedat, nimic nu face dimineata! O trezesc, o dragalesc, o imbrac (sa mai stea 3 minute întinsă), o trimit la baie. O data la 3 min ii aduc amknte ca e cazul sa se ridice, trebuie sa ajunga si Matei la baie, ii pregatesc masa, ii aduc aminte o data la 3 min sa lase vorba si sa mănânce. Se perie singura (eu o trag de par cica), o spal pe dinti! Ei azi dimineață am cedat, i-am spus ca ma duc la școala si o scot in fata clasei sa spună ce face ea dimineata si ce fac eu! Bineinteles au inceput lacrimile ...

 

Stiu, e vina mea, eu am învățat-o asa. Dar si cu Matei l-a fel am procedat si chiar daca se trezeste la 10 min dupa Stefi e gata înaintea ei. Of!

 

Marina, super vacanta!

Roxana, azi mai mergem la o tura de masuratori la oftalmologie, chiar sunt curioasa cum i s-au modificat dioptriile, avea +2 si +1,75

Cristalina, sper sa fie zăpadă in vacanta. Vrei sa le pui pe skiuri?

 

Pupici,

Andrea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrea, asa e felul, nu e vina nimanui, nici a mea nu e a morning person , la ea ideal ar fi sa inceapa orele la 09,00, atunci e ea pregatita. Eu ii promit ca o duc in pijamale [pk]

De cateva seri insa la 9 deja ma agit si dau stingerea becurilor, inchid cutiile cu margele si o pun sa promita ca la dimineata vom fi bine ... de obicei spune ca crede ca promite [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

e, si al noi e circoteca dimineata... sa bat in lemn, de dimineata nu a fost :)

 

Daria, da. sa vedem cum o reactiona la programul mai strict. si la doamna. si la faptul ca Patrick o sa invete dupa-amiaza... o gramada de noutati.

 

Andrea, uf. succes la oftalmolog. diferenta nu e mare intre ochi....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneatza ! [flo]

 

Si a mea e certata cu peria, desi se vizeaza cu pletele pana jos la noada [:-)))]

Eu o las asa cu parul valvoi desi ii repet de 100 de x pe zi ca va fi nasol.

O apuca facutul de freze si-si da singura seama ce fain e [pk]  si imi si spune "acum poti sa spui, hai spune" si eu ii spun "ti-am zis euuu" [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata !

amr 2 saptamani pana la vacanta ? [pk]

si bine ca e vineri [bis]

ieri am tras juma de zi de conced sa duc don`soara sa ne cumparam ... margele ... ca deh, magazinele inchid la 17, eu ajung in oras la 18,30 [clo]  asa ca avem ocupatie; adevarul e ca in raiul margelelor merg si eu cu mare drag, sunt mai entuziasta decat oricare copil [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...