Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

deci fi'miu are o minte mult prea avansata pentru varsta lui, asta ca sa nu-i spun diabolica.

Astazi a venit mama, si fi'miu o iubeste ca okii din cap. A asteptat-o, a numarat zilele , ieri numai asta a visat ca vine Bica. cum avionul ei ajungea la 6 + vama , bagaje etc si scoala incepe la 7:30 nu au apucat sa se vada dimineatza. Asa ca fara sa anunte fara nimic a decis sa renunte la activitatea suplimentara de la scoala pe care o iubeste f mult (olarit) si sa se duca acasa la bunica-sa fara sa ne informeze. si cum scoala nu e peste drum de casa, si nici baietii albi nu sunt garla pe strada mergand de nebuni singuri , si nici nu cred ca stie unde e casa si-a aranjat si transport pana acasa plecand cu unul din colegii care locuiesc cu noi in cladire.

Cand am aflat a mintit ca nu se facea ora ca nu stiu ce, nu si-a inchipuit ca sunam la scoala sa verificam pentru ca scoala ar fi trebuit sa ne anunte si o face mereu destul de prompt.

A recunoscut strans cu usa ca ii era dor de bunica'sa si vroia sa o vada mai repede.

Sa ma enervez, sa nu ma enervez.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

aoleu ce muream de inima la astea.. Marina, mai ai loc de fire albe? Bica banui ca nu s-a sesizat, nu? eu de enervat ma enervam in private, cred [:)]. cred, ca nu vreau sa ma gandesc la din astea.

Patrick s-a intors odata singur de la scoala dupa o excursie fara sa zica nimanui, dar noroc ca tata a fost anuntat la timp... el plecase sa il aduca de la autocar, mama s-a trezit cu el acasa, ... ca s-a gandit el ca e prea aproape sa mai piarda timpul. dar NU era vorba nici de mers cu masina, nici de alta tara in care blonzii nu-s desi ca iarba campului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...