Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

 

Ieri au fost afara inainte de pranz cu tanti Viorica...nemultumire maxima "n-am stat decat cateva minute!" [:D] [:D]  Biata femeie zicea ca a inghetzat pana sa le convinga sa intre in casa.

Aseara au stat 2 ore....mai aveau putin si se faceau un bulgare mare de zapada...le-am dezbracat in holul blocului! [:D] [:D]

 

Azi se dezapezeste aleea scolii cu mare sarg (ma intreb ce au facut ieri...asa-s io mai carcotasa! [:D]) Oricum maine va fi mult mai urata vremea ca azi...[:D]

Ieri am dat la zapada la casa sa-i fac cainelui  poteca [:D] si nu am apucat sa ma dau cu sania decat o data! In aplauzele fetelor [:D] ma gandeam ca poate imi disloc vreun sold...[:D]

 

Maria are azi pian si engleza...n-a pus mana pe nimic de 5 zile...am o senzatie ca o sa si-o cam ia dupa ceafa de la doamnele profesoare [:I] [:D]

 

Eu am randament zero.

In doua saptamani tre' sa-mi depun dosarul pentru concursul de CSI (prof) si ma-nvart ca o curca beata cu hartii in brate ca sa constat la sfarsitul programului ca nu am facut nimic toata ziua [batcap] [alcool] [:D]

 

O zi excelenta sa avem!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

La multi ani Eva, cu mult drag, chiar daca este cu intarziere. O viata minunata, multa sanatate si o tona de noroc iti dorim!

 

 

Se pare ca la noi azi e ultima zi de scoala, Matei maine sigur nu are scoala, sa vedem la Stefi. Abia astept vacanta, cu toate ca va fi destul de complicat cu venitul bunicii la noi, nu vreau sa o las sa vina cu tramvaiul, asa ca in fiecare dimineata ma voi duce cu masina sa o aduc la noi si apoi voi pleca la treaba. Vroiam sa mergem la ceilalti bunici, la Onesti, dar cu atitea coduri nu prea stiu cum se circula si nu prea vreau sa raman inzepezita sau intr-un sant.

 

La noi a venit gerul, -14 grade. Si multa zapada. Inca nu am reusit sa scoatem sania, sper in week-end. Nici la patinuar nu am mai ajuns, parinti denaturati [batcap] In schimb acum 2 zile i-am trimis singuri la joaca, in fata blocului, ei s-au distrat si eu mi-am vazut de treaba [pk]

 

Pupici,

Andrea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

brrr ce frig. si ninge [:)]

 

Marina, asa, asa, da si tu cu sare pe noi sa ne usture [:D]

 

macar copchiii is fericiti. aseara cand imi ingheta sufletul in mine la -12 i-am pacalit cu fantana de ciocolata sa nu mai iesim la zapada. nu prea am echipament de frig ca de, n-am avut nevoie.... si zau ca era al naibii de ger. azi nu cred ca mai scap [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...