Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

Neata!

 

La noi e soare si frumos dar as vrea sa fie un pic mai frig pentru ca mi-e sila de baltoacele de la zapada topita! [alcool]

 

Marina, ai ceva cu mine!? [:)] Asa ma incurajezi tu!? [:D] [:D]

Ioana e din aia sensibilicoasa...

Maria e cu crizele...

Au camerele una in fatza alteia, cand se enerveaza si intra una intr-o camera si una in alta camera si trantesc usile plangand imi vine sa plec d'acasa. Duminica seara, la zapada, Maria a dat in Oana cu piciorul si Oana in Maria cu farasul ala cu care se da pe derdelus..."din greseala"!!!! [batcap] [alcool][:D]

Ofof, mai mai!

 

O zi excelenta sa avem!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

 

Io am avut ieri cuiul...azi e mai bine...

Fetele sunt in culmea fericirii, au chemat o colega de-a Mariei pe la ele sa se joace. Sta si la masa de pranz! Nebunie! [:D] Zici ca n-au mai vazut copii in viata lor ! [:D] (Fetita e vecina de bloc si se intalnesc zilnic pe afara si mai merg si la dansuri impreuna! [:D])

Asa ca am santajat-o pe Maria, ieri a facut in plus o fisa la mate, azi a facut o compunere la romana... [}:)] [:D]

 

In alta ordine de idei, am de cateva luni o senzatie nasoala in picioare. Parca as avea doi butuci, simt ca o menghina permanenta!

Ma dusei la cardiologie, ekg si ecografie, azi imi fac programare la Doppler arterial si venos pe merbrele inferioare. Cred ca-l mostenesc pe tata care a avut probleme cu durerile de picioare din tinerete.

Astra pen' ca nu-mi ajungeau problemele cu durerile de sani! [:D]

Ma duc sa fac programare la Doppler.

 

Zi minunata sa avem!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Va citesc, dar imi e tare greu sa scriu, calculatorul meu nu ma tine "minte", cand ma autentific ma duce pe prima pagina, de pe telefon nici nu mai spun cate mesaje v-am scris si dupa ce l-am trimis imi da mesaj cu nu eram autentificata [batcap]

 

Cristalina, ai grija de tine, ca deocamdata nu are cine altcineva pana cresc fetele mari [fri]

Nici eu nu astept sa inceapa scoala, iar alergat de dimineata, alergat la luat copii de la scoala, la dus in stanga si in dreapta. Si urmeaza o perioada aglomerata si pentru mine, pe sot vreo 2 saptamani nu ma pot baza, are si el o tona de restante la munca (am facut consiliu si la el e mai grav decat la mine [alcool])

 

Matei e super ok, vesel, nici o grija cu scoala, ii place sa faca fise, nu prea ii place sa citeasca. Inca mai e la faza cu silabisitul si pana termina ultima silaba a uitat care e prima, de multe ori chiar daca citeste tot cuvantul nu-si da seama ce inseamna, mai avem de lucru, dar e tare simpatic. Stefi e ok cu scoala, mai greu cu cititul si la ea, ii place sa citeasca, dar se plictiseste relativ repede si nu prea termina cartile [alcool] In schimb se tot plange ca se simte rau in ultima vreme, o doare capul, burta, doarme rau, cu multe treziri pe noapte si readorme greu, e apatica. Si nu stiu ce este, singura chestie care imi tot vine in cap este sindromul pre-mestrual. Of, as duce-o la un doctor, dar nu stiu la care si nu stiu ce ar putea sa faca.

 

Va doresc un week-end placut si un semestru cat mai bun!

Pupici,

Andrea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

La noi e primavara! Cald, soare...minunat!

 

La Doppler m-am programat peste 3 saptamani, ca asa e la profi, confi si alti onfi...e coada...Incerc sa ma duc la cineva la spitalul militar central, ca sa nu astept atat.

Peste 2 saptamani vreau sa incep si investigatiile la sani. Trebe sa scot si Mirena...o sa ma distrez in primava asta...Ma re-inventez, fac tunning! [:D]

 

Ale mele nu sunt triste ca a inceput scoala dar nici prea vesele nu le-am vazut...[:D]

 

O saptamana excelenta sa avem!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...