Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

 

Multa sanatate, Roxi!

 

N-am mai intrat...

Azi trebuia sa tin seminar general (proba orala a concursului). Sotia fostului director si-a pus putin poalele-n cap si a amanat concursul "ca sa cerem la minister informatii suplimentare". Candidtii au fost anuntati cu mai putin de 24 de ore de amanare...ca la noi [:D]

Ieri au cerut informatii, azi dimineata au venit informatiile...sunt curioasa cand o sa se stabileasca data concursului...[:D]...din nou!

Frate, mie mi se intampla lucruri!

 

Fetele mele sunt in mare zen, seara de abia se culca si dimineata trag de ele...cred ca de la ploaia asta li se trage...:)

 

O primavara minunata tuturor!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

Cristal, dar doamna ce motiv avea? trebuia sa dea si ea concurs? [:D] succes mult, oricand ar fi concursul sunt sigura ca vei fi superextra!

 

am dus magarul tusitor la scoala, ca prea pierde din explicatii. macar la mate si la romana sa stea. e adevarat ca praful din clasa nu ii face bine cu nimic dar... ata ete.

 

de vreme nu mai zic nimic, e vesnic la fel, ceata, ceata, burnita, ceata, plus vant ca sa nu ne plictisim. zau daca stiu cand mai vine primavara aia :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele dragi.
La multi ani de 8 Martie. Un brat de flori si o imbratisare pentru fiecare de la mine.

Andrea, ce rau imi pare ca nu putem veni in tabara. Noi ajungem in tara abia pe 25 iulie. Caci eu am ore pana pe 24 iulie...si in aceeasi seara plecam spre tara. Anul acesta am intaziat cu biletele si acum nu reusesc sa gasesc nimic decent care sa coreleze biletele noastre.
Apropo de uitat cartile de scoala acasa cand au fost la bunici. Trebuia sa folosesti ocazia ca sa o faci mai responsabila si pe Stefi. Nu era datoria ta sa ii ei cartile, era a ei.

Roxi felicitari Evei. Deci avem o noua scolorita din toamna.Si sanatate multa lui Patrik.

Marina, ce excited, acum Algeria.Parca se vorbeste franceza acolo, nu? Mei cate limbi straine trebuie sa invatati voi?

Monica Bafta la prezentare si sanatate multa acolo la tine. Nu mi-ai spus daca Maria a primit scrisoarea si felicitarea de sarbatori. In scrisorica a ascuns o mica bratarica si sunt curioasa daca posta romana a lasat-o sa ajunga.

Merge cineva in vreo tabara dupa 26 iulie? Please, e durere la noi ca nu putem merge in tabara, si singura nu vrea, caci i-am spus ca o insciu si fara Stefi si doamna.

 

Cu drag,

Liliana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...