Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

Buna dimineata, e vineri [pk]

La noi e soare, frigut, dar soare, asa ca va trimitem Liliana sa treaca odata zapezile de pe la voi ...

Noi suntem bine, eu cu nebunie si complicatii la servici, Giul cu ale ei treburi :-) Am inceput sa iesim serile jos la bloc macar juma` de ceas, pana se intuneca. Ce bine eee :-) Asteptam vara !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi am terminat testele. Din pacate rezultatele oficiale se dau la toamna, iar neoficiale in vara, cand le spune cine trebuie sa mearga la scoala de vara.

Fetele mi-a venit o ideea.

Uite eu si Adela vom fi singure in vara, asa ca ma ofer sa primesc pentru vacanta 5-6 saptamani un copil din trupa.

Treaba voastra este sa-i luati viza si bilet. Eu ma ocup aici de toate, cazare, mancare, distractii, excursii, vizite, inot in lac, un pic de engleza si toate activitatile pe care le face Adela le vor face impreuna...si chiar din cand in cand sa-i iau la scoala cu mine. Hei cine se baga?

Vorbesc foarte serios. Va veni singur in iunie cand termina scoala si se va intoarce cu noi pe 25 iulie? Ce spuneti?

Va pup.

Liliana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Patrick! [s]

Roxana, sa va traiasca si sa fie sanatos!

 

Liliana, ce frumos!

Mie mi-e frica sa o trimit singura in tabara, nu mai vorbesc de trecut oceanul. Mariuca mea nu e asa descurcareata (din cauza ca nu i s-a oferit ocazia)

 

Maine am prezentarea...(din nou, again, reloaded...[:D])

 

 O saptamana minunata sa avem!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Io incerc  sa-mi revin dupa concursul ala sau ce-o fi fost...ca-si puse tot institutul poalele-n cap...:)

Dosarul pleaca la minister, in teorie in vreo sase luni maxim vine si numirea...in practica, nu se stie niciodata...[:D]

 

Mandrele mele sunt in mare forma, Ioana behaie, de fapt suna ca un fel de latrat. Maria e okay si sper sa o tina asa!

In rest, veselie maxima...Ne bucuram de gradina, ne-am pus rasaduri in balcon. Azi ma plimbam cu un castravete (plantutza) in mana, ca s-au imbolnavit! [:D]

Au inflorit caisii! O minunatie!

Ma duc sa ma trezesc la o cafea.

 

O zi excelenta sa avem!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...