Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Olivia multa sanatate tatalui tau, e nasol sa treci prin toate astea si sa te simti neputincios. Nu e transportabil? Cred ca in Bucuresti situatia e mai buna.

 

Rox, ai grija!

 

Si noi avem probleme cu Maria evidamente cu o zi inainte de plecare. Are niste dinti dificili, a facut o gramada de carii, am tot plombat la ele etc etc dar acum cateva zile i s-a rupt o masea si au ramas canalele deschise. Evident maseaua e definitiva, evident toti stomatologii cunoscuti sunt in concediu, evident ca nu stiu ce se depusese pe canale si primul dr dupa ce a anesteziat-o nu a reusit sa ii obtureze canalele si acum ne-au trimis la un dr care are nu stiu ce microscop minune. si evident nu suntem cu ea, au dus-o prietenii si taica-meu noi doar inrosim telefonul .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aoleu saraca Maria! ce devreme a luat-o cu dintii :(

 

Cristale, din cauza de vreme ati fugit? ca Muprhy sa stii ca a vazut ca ati plecat, in concluzie e cald si frumos :))))))

 

ma doftoricesc eu deseara de conjunctivita, aia e. daca ma duc la doctorita noastra ma ia la trei pazeste sa las lentilele cateva saptamani si NU vreau [:D]

 

hai sa va distrez cu perle de-ale lui Patrick:

dimineata face, cu chiu cu vai, o compunere mica si amarata de cateva randuri. si la sfarsit zice: "si acum sa ma semnez: Patrick Ispirescu" [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...