Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

Buna dimineata!

 

It's alive!!! [:D] [:D]

Ia uite ce agitatie [pk]  [pk] ....am fost ferm convinsa ca nu e scris nimic, n-am mai intrat de o vesnicie...

Aaaa... noi am decis ca ramanem la tzara pana in clasa 8...nu e agitatie, nici nu prea ai de unde alege...

 

Ce culegere ziceti?!

 

Promit solemn ca intru mai des!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata,

 

Hai la cafeluta!

Mariuca o sa faca fractii anul asta....

 

Cica saptamana asta au olimpiada la mate...nu se stie cand...nenea directorul este extreme de relaxat [:D] . Am incurajat-o sa se duca, sa vad si eu cam la ce nivel este fata de colegii ei. O sa-i caut azi niste subiecte, sa faca macar doua trei probleme...

La ei la clasa se face la nivelul de baza, nimic peste, doamna lor invatatoare are ca scop sa invete toti notiunile de baza, cine vrea performante se descurca singur.

 

Azi sunt la ora intrebarilor...Ar trebui sa salvam ce-am scris pe DC de cand eram gravidute pana acum...facem carte! "cartea piticlontilor de iulie-august 2014" [:D] [:D]...Oare se poate!?

 

Hai sa avem o zi excelenta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ar trebui sa facem o intalnire ... ce frumos ar fi :-)

 

Mneatza si de la noi, din tara bolilor. Eu am bolit saptamana trecuta, de ieri e fi`mea in vacanta prelungita , iar de azi si taica mio e in grupul muciosilor.

 Eu sunt foarte nestresata la capitolul scoala. La teste de final de semestru a luat fi`mea 95 si 96 pct, da, se putea si mai bine, doamna era suparata pe ea, eu insa m am bucurat. Sper sa nu ma faca asta un parinte rau, dar am fost multumita. Dat fiind ca cei care au luat 100 de pct muncesc zilnic in plus ... noi inca nu apucam. Efectiv nu am cand sa stresez copila cu mate si romana, ma tot gandesc sa incep dintr a 5-a cu stresatul :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

Cristal, Patrick a trecut deja la fractii. cica ii plac, desi le ameteste la maximum.....

olimpiada deja? la noi nu e decat din clasa a V-a. sau cel putin asa stiu eu [:)]

ce mai face Maria cu pianul?

 

 

Daria, sanatate muulta!!! [pup]

 

imi pare tare bine daca am mai scrie pe aici.

 

uite, eu mai pun poze, ca poate unii nu ne-au mai vazut de ceva timp [;)]

 

de la ziua Evei: https://picasaweb.google.com/113100988744903196802/Eva6Ani?authkey=Gv1sRgCIeIsfn867q0pQE

(impusc mai multi iepuri dintr-o lovitura, ca mai sunt personaje cunoscute pe acolo.... [;)])

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mihai nici nu viseaza la fractii si nu uitati ca el e jiorul de iul-aug 2014.

El e oricum 5 nivele peste clasa lui si s-a prins toata lumea. I-au dat calificativ exceptional si l-au laudat pret de 5 min. Nici macar nu au putut sa spuna ca e obraznic, cica comenteaza in clasa, si cand am inceput sa intreb ce comenteaza cica cand profu uita ceva, cand greseste ceva. Si ce mama naibii ar tb sa faca copilul daca ala spune si scrie tampenii te tabla, normal ca'l corecteaza.

 

La Maria e mai complicat dar nici la ea nu e omor, avem timp de pian, de innot. Diseara avem concert la pian:) in final a reusit sa ridice si ea capul cu asta.

 

 

Roxana, Kim frumosi copchii :) pe astia i-am identificat doar

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, ei erau [;)]

de ce nu viseaza Mitzu la fractii? nu le fac inca? ca vaz ca prin America le fac usurel usurel din clasa a 3-a.

 

ete doamna Kim zice sa va pun io link-uri, si cum sunt cuminte... :))))

http://www.librarie.net/p/193711/Teste-matematica-Concursuri-scolare-clasele-III-Viorica-Paraiala%5c

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...