Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

saptamana dinaintea vacantei de primavara, in care fac doar activitati altfel decat stat in banci si invatat: vizite la muzee, la alte atractii, activitati sportive, excursii, etc.

 

Patrick are programata intr-una dintre zile.. bucataria in clasa [:D]

fac salata de fructe si inca o reteta fara foc - ce distractie o sa fie pe capul lor.... :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Hai sa va mai povestesc de galustile mele...le-am zis si pe FB dar a fost tare dragut asa ca ma repet [:D] .

Dooj de ani, de cand ne cunoastem, am refuzat cu obstinatie sa celebram Valentine's Day. Ieri insa fetele ne-au facut o surpriza … din genul “ce mai fac copiii cand parintii pleaca la cumparaturi” [:D] … M-au avertizat totusi atunci cand m-au intrebat de 3 ori la telefon “ce salam care e bun de mancat avem in frigider?!” [:D] . Asa ca am gasit cand ne-am intors masa de plastic plianta aranjata in balcon (printre aspiratoare, maturi si mopuri…noroc ca avem un spatiu generos in balcon [:D]), cu musamaua rosie in ton cu evenimentul  (musama pe care eu uitasem unde am pus-o [:D] ), cu luminite disco dansand pe pereti si ferestre (moment shifonat un pic de John cand a zis ca el are nevoie de mai multa lumina ca sa vada ce trebuie sa manance! [:D]) si cu “la vie en rose” pusa pe telefonul Mariei … Am mancat sandwich-uri in forma de inimioara si prajituri facute cu dragoste din biscuiti lipiti cu ciocolata! [:D].

 

https://plus.google.com/u/0/photos/107691526791648815378/albums/6116013403224674385

 

Dupa ce ani la randul m-am regasit la rubrica “ASA NU” din articolele de parenting m-am gandit ca totusi nu facem un lucru rau.

Ieri a fost si Olimpiada la mate si Maria a gresit un pic. Probabil se duce si la faza pe judet dar totusi cand a ajuns acasa se uita la mine cu ochi de catzel sa nu cumva sa o cert (asta desi o asigurasem ca nu conteaza punctajul, ca e foarte bine ca a concurat, ca e excellent ca a stiut sa faca toate subiectele, ca nu conteaza daca a gresit un pic). E drept ca i-a trecut in 5 minute iar ce au facut fetele m-a uns la inima!

In your face Dragobete! [:D] [:D]

Duminica placuta tuturor, sa ne reintoarcem cu picioarele pe pamant, la lectii, la facut mancare, la dat cu mopul, la hranit catelul, la schimbat apa pestisorului [:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

mai..iar v-ati relaxat???

noi am fost la munte.Luca a invatat de schieze :(..am inceput munca suplimentara la mate..si cam atat

io tot singura ..sotul este la Buc ..se face accupuncturist:))))

 

Hai sa face lobby pt a a vea toto ce-am scris din 2003!!!!!!! asa imi voi aminti si eu cand a aparut primul dinte..cand a cazut primul...ca zici ca a trecut un veac..nu mai stiu nimic:9

 

Ce tari au fost Maria si Ioana!!!!!!!

 

mai vin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi taman intorsi de la ski. Ai mei sunt profesionisti noi schiem in fiecare an o saptamana obligatoriu si ei sunt pe schiuri de la 2-3 ani. Eu sunt veriga slaba dar cu ceva banet investit in instructori am trecut la capitolul decent.

 

Sapt asta sunt mama singura singura, sotul in rotatie in Nigeria, bona la vacance in Franta, si parca am lipsit de la birou 1 an atatea am de facut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...