Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)


Recommended Posts

salutare!

multumim de urari..din nou:)

 

Cristal sa-ti traiasca baieteii:)))) Nu ai aranjat tu la o anumita doamna?

Andrea..noi am avut f multe si am facut f putine:). Idei principale la cartile citite: Colt alb, Tom Saywer, Heidi, Alice, La Medeleni (??), Cuore.....sa mai zic???:)))Plus dictari, propozitii, si mate:)

 

L-am internat pe tata, facut Ekg, eco cardiac si analize. Vai doamne sa te imbolnavesti in RO! Am dat pe 3 fiole 70 ron! offf...ce fac oare cei ce nu au?? Asteptam troponima sa vedem daca a fost sau nu infarct! Sa-mi tineti pumnii!!! Uremaza CT si /sau coronarografie...

 

Am 3 sapta de hemoragie...care nu trece...incep AC ..io cred ca am fibrom si un chist..medicul nu a vazut decat chistul...no comment..

 

si incepe scoala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(((((((((((((((((((((((((((((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 782
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Olivia, iti tin pumnii!Sper ca tatal tau o sa fie bine!

Sanatate maxima si sa gasesti remediul! Pai sangerarile astea credeam ca inseamna prezenta unui fibrom... 

Asa multe teme ati avut?! Auci!

 

Eu direct cu doamna invatatoare nu am aranjat, numai am vorbit sa-mi puna cineva  o pila...vedem maine ce rezolvam, sper sa nu am surprize.

 

O zi excelenta sa avem!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata m-a sunat medicul..nu a fost infract ..il investigheaza inca vreo 5 zile ca sa-i faca angio CT.si incepe medicatie antiagreganta.

 

Cristal tinem pumnii!! Pai la eco nu s-a vazut nimic..nici acum..nici acum 4 luni cand m-am cautat fara sa am eu vreun simptom:)))..cred ca de la asta mi s-a tras..ca m-am cautat!:))))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

Cristal, sa fie bine la scoala!

si Eva ma toaca la cap - cand incepe gradinita. si cum 2 saptamani e inca un concept abstract... e cam greu :)

 

Marina, sper sa fie ok Maria cu maseaua cea noua, sa tina.

 

mi-am adus aminte sa fac si eu programare la ortodont.... sa vedem cand montam aparatul. alt motiv de isterie [:D]

 

saptamana usoara va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

De azi Stefi a inceput scoala de germana, va avea acelasi program ca la scoala asa ca teoretic am terminat vacanta. Sunt curioasa ce va spune Stefi diseara.

 

Matei asteapta sa inceapa clasa 0, sa isi faca prieteni noi. Noi deja am dat 200 de lei si cica trebuie sa mai dam cel putin 100, de, daca ne trebuie videoproiector si tabla noua :-(

 

Kim, multa sanatate si sa-i dai de cap.

Cristalina, sa ajungeti la invatatoarea cate trebuie. Oricum e de bine daca se "bat" invatatoarele pe voi.

Si noi avem programare la ordotont pe 30 septembrie, ne-a luat un mulaj in iulie, sunt curioasa ce ne face acum.

 

Sa aveti o saptamana usoara!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kim, sanatate multa tatalui tau !

Andrea, Matei e clasa 0, ce baiat mare ai ! Succes Stefaniei, asteptam impresii !

Cristal, bafta la doamna cea noua !

Rox, aparat pt Patrick ???

Oare Andriesa ce mai face :-) mi-am amintit de la aparatele dentare de Vic al ei si de Mirciulix !

Marina, mult noroc fetei, sa ii tina lucrarile muuult de tot fara belele !

Restu` de fete, care pe unde ulblati ? :-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...