Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de sept-oct 2012 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi,

mi-am obisnuit copilul cu trezire de aerosoli si acum tot asa se trezeste singur....l-am culcat la 22.30, s-a trezit la

1.30, 3, 5.15, si la 6.45 final...sunt obo. Acum nu are chef de somn si înainte de concedii dormea toata noaptea si pana pe la 8. Nu toate noptile dar începuse sa lege toata noaptea....offdd

 

Va las ca nu are stare.

O zi minunata va doresc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Va las o cafeluta si o felie de chec cu glazura. Ieri imi doream cu disperare sa mananc ceva ducle si am facut un chec pe care l-am glazurat.

 

Oli, ma bucur ca ai trecut cu bine de prima zi si tu si Maya.

 

Norma, stiu ce greu e cu trezirile denoapte, sper si eu sa isi lege somnul dar nu da semne.

 

va las, ca tipa de foame.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina nu te mai agita si tu, daca bea lichide, e ok si nu pare sa sufere, nu te mai stresa. Da-i lichide, mancare de regim pana se normalizeaza scaunele de vreo 3 zile cel putin, eu mai pateam asa, vedeam ca are un scaun bun si uitam de regim, apoi il intorcea. Smecta e bun, saruri daca vrea si da-i des apa in cantitate mica. Sanatate multa!

 

Kytanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?

 

Ieri am stat pana la 16.30 la serv si nu a dormit de pranz pt ca n-a avut tzatza langa el, aseara insa a adormit la 18 si a dormit pana la 7 dimi. Inainte de a adormi a tras iar o criza de plans urata tare. David a plans aseara si a zis sa-l trimit pe tati la serv in locul meu si sa stau eu acasa, ii e mila de Caly ca face crize de nervi. Mi-era asa mila de el, cum se gandeste el la fratior ca sufera.

 

Olivia ma bucur ca a fost bine la serv, ai trecut un hop, de acuma pare mai simplu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragelor!

 

Intru cu intarziere. Am avut o saptamana grea, mi-a venit pt a 3 a oara si a fost potop. Niciodata in viata mea nu am avut atat... Scuzati detaliile. Eram atat de molesita incat am dormit mai toata saptamana, ametita, parca eram beata. In weekend au venit socrii in vizita si Dl Pinguin, asa ca am fost full. Sincer, preferam sa nu vina... acum imi este mult mai greu fara el.  [umbrel]

 

Voi ce mai faceti? Sper sa apuc sa citesc din urma. Starea de moleseala nu mi-a trecut, colac peste pupaza ma inteapa operatia rau de tot. Si cand stau jos ma inteapa. Voua vi s-a mai intamplat? Ma inteapa intr-un colt si doar acolo.

 

Va pup, sper ca sunteti bine, mi-e dor de voi!  [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oli - ce bine ca e ok la job. Ma bucur pt tine.

 

Mirabela - pt ce trebuie sa le dai bani?????

 

Corina - cum sunteti?????

 

Kytana - ne e doooooooooooooooooorrrrrrrrrrrr de tine............

 

 

Carmen - asta e cu trezirile, oricum nu va dura la nesfarsit, sanatosi sa fim ca restul trec toate [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...