Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste>20 ani(831)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 605
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata si de la mine !

Ce mai faceti ?

Eu astept ora 11 sa o sun pe profa si sa-mi spuna cand mai merg la Bucuresti ... si cu caldura asta .... [batcap]  [batcap]  [batcap]

 

Arrya,ce mai faci, cum te mai simti ?  Sper sa fie totul in regula [ruga]  Si Me Alex a avut 2 sangerari in sarcina  si s-a terminat cu bine ! Ai mare grija de voi !

Maria, imi pare tare rau [floare3]  [flo]  [flo2]

 

Va [pup]  pe toate ,aspirante mai vechi si mai noi , si sa aveti o zi frumoasa !

[flor]  [flor]  [flor]  [flor] [flor]  [flor]  [flor]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor.

Am venit si eu la o  [cafea] cu lapte.

O noua saptamana a inceput, avem si capitol nou, deci vestile bune pot incepe sa apara [pk] .

Cine este prima la testat? Eu sunt in weekend pe 4-5 cu Danutza si parca cu Raisa daca nu ma insel, mai e cineva cu noi?

Bubu, la tine cand ar trebui sa fie? Cine se mai testeaza saptamana asta? 

Haideti fetelor, sa facem un scurt recensamant sa vedem pe la cine trebuie sa treaca  [barza1] sa nu se incurce.

Va pup si va doresc o zi minunata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Mi-am adus si eu cafeaua...

Arrya, asa cum spuneau si fetele, incearca sa stai cat mai linistita, evita orice efort si va fi bine. Am inteles ca sunt frecvente sangerarile maronii in primul trimestru de sarcina.

Eu ma voi testa miercuri, dar numai asa de fitze, ca sa nu zic si eu ca n-am facut pish pe batz luna asta, ca simptomele sunt clar premenstruale iar temperatura bazala e in cadere libera.

Va pup pe toate si astept vesti bune de la voi.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Vin si eu la o cafea tarzie!

Bubuali multumim de capitolu nou si sa fie numai cu vesti bune [pk]

Mrenescu imi pare rau , gandeste pozitiv si ca ai o luna in fata. o [flo2] pt tine

Arrya ai grija de tine si incearca sa stai cat mai linistita. [flo2]

Ce sa zic fetelor si eu ar trebui sa ma testez joi [ascuns] dar am deja simptomele premenstruale (dureri de sani, cosuri etc)asa ca mi-am luat gandu. Inca nu au au venit uratii , am putine sperante ca a nu or sa vina, ma bucur ca macar s-a reglat ciclu pt ca in ultimele luni a fost dat peste cap total.

Fetele care trebuie sa se testeze saptamana aceasta le tin pumni [bib] [bib] [bib]

Va doresc o saptamana frumoasa si [pup] pe toate! [flor] [flor] [flor] [flor] [flor] [flor] [flor] [flor] [flor] [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa de Dumnezeu sa fie o saptamana cu multe vesti bune! Si eu cred ca ma testez miercuri sau joi ca dupa calculele mele cam vineri ar trebui sa.mi vina cm.ul.Am mici dureri de burta si spate, la sani nu simt nimic...parca ar vrea sa vina uratii si luna asta ....ii uraaasc!!!!M.am rugat toata luna la Sf Nectarie si Efrem sa ma binecuvinteze cu un bebeu....poate ca m.au auzit si pe mine !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna...eu mi-am baut deja cafea citindu-va si parca a  fost mai dulce astazi, datorita voua.

Bafta fetelor care trebuie sa isi faca testul de sarcina si asteptam vesti pozitive...

Noua ni s-a recomandat si vitamina E pe langa branca ursului si acid folic....dar cum eu eu inca Centrum Materna ptr ca alaptez, cred ca nu mai e cazul, dar sotul este la zi cu vit E...poate...poate

Eu Miercuri am programare la Giulesti la dr Marinescu, in speranta ca o luam de la capt cu inseminarile sau tratamentele a.i sa avem inca un copil cu ajutorul lui D-zeu....sa imi tineti pumnii!

Va urmaresc, va admir si  cu siguranta vom pastra legatura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai da ella; acum cat sunt mai usor de prins, molesite de canicula; [:)]

in sud e prapad cu caldura asta;

petronela _99 din cate stiu eu barbatii trebuie sa ia doar 10 zile pe luna vit E forte, pentru ca mai mult dauneaza la spermatozioizi daca e luata prea mult timp; scrie ceva si in prospect;

poate nu mai e nevoie sa faci inseminare; ma gandesc ca sarcina a mai reglat ceva si poate ramai natural;

marja, Floren, raisa danutza si toate fetele care urmeaza sa va testati ma rog sa fie bebelusi la voi in burtica;

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...