Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dura lex sed lex(Clubul Juristilor:)(6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI la toate mamicile si gravidutele juriste,va doresc o primavara frumoasa, cu multe flori si bucurii si multe impliniri[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] carmen 12s
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, multumesc tare mult! Am primit. Intrebari: 1. Este pretul de instalare si apoi pret de reactualizare? 2. Optiunile le pot schimba, largi sau restrange cand vreau eu? Am fost la serbare. A fost minunat! Nu am rezistat si desi ma dusesem sa il vad si sa ma intorc la treburile mele, n-am rezistat, am lasat balta tot si l-am luat cu mine. Acum doarme. Viitoarelor mamici: chiar e minunat sa fii mama! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eva, daca vrei iti dau numarul de tel. al unei colege de la marketing si vorbesti cu ea si iti explica tot ce te intereseaza. Eu detalii despre vanzarea programului nu stiu f. multe, din pacate. 1. e pretul de instalare a programului care detine actele oficiale publicate in monitor pana in ziua respectiva si apoi platesti un abonam. lunar in care e inclusa contravaloarea actualizarii zilnice a bazei de date....etc.etc. 2. nu prea stiu la ce te referi, dar daca vrei poti cumpara doar acte oficiale, apoi daca te intereseaza un anumit modul il poti achizitiona doar pe ala etc., cred ca raspunsul este da. [:)] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu i-am facut poze![q] Agitata cu cadouri si la flori ca...de, asa se poarta, am uitat de aparat si nu m-am mai intors din drum. Am facut doua cu telefonul dar nu se vad prea bine. Cand le descarc le pun si aici. Oricum, mi-a ramas imaginea lui si senzatiile mele, emotia lui si mandria mea in suflet pentru totdeauna. Am simtit azi ca am cu el o relatie speciala. mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...