Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dura lex sed lex(Clubul Juristilor:)(6)


Recommended Posts

gata am fost la eco. bebe s-a dezvoltat bine. dr a zis ca a vazut manutele, picioare, umeri, cap si se vad orbitele. e dezvoltat normal pt varsta asta. pare totul ok deocamdata. mi-a zis sa nu iau tratmentul cu antibiotic , pt ca uitandu-se pe analize chiar nu pricepe de ce mi l-a recomandat parazitologul. nici eu nu pricepeam asa ca nu il iau deocamdata. maine plec iar in delegatie asa ca ne auzim sambata [bang]. plec la cugir si nu am chef deloc sa stau in masina intepenita atatea ore. va pup. kriss si eu imi fac probleme zilnic si ma tot uit daca e totul ok si deci cred ca e o stare normala.[:D] [gravi]11+ http://bd.lilypie.com/DHjip2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kriss, ca sa iti dau si o explicatie "stiintifica" m-am uitat pe o revista: esti fericita ca ai ramas insarcinata dar te surprinzi destul de des pierduta in ganduri si cu umbra unei lacrimi intre gene? Inexplicabil la prima vedere, insa acolo, in interiorul tau o armata de hormoni se secreta in cantitati industriale pregatind terenul pentru urmatoarele noua luni. Intr-un timp foarte scurt esti capabila sa treci de la momente de euforie maxima la cea mai proasta stare si retur. indiferent de ceea ce ti se intampla intimpul sarcinii, trebuie sa ai credinta de neclintit ca totul va fi bine. mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Sa aveti o primavara frumoasa si plina de bucurii! Multumesc pentru urari, fetelor! Kriss, nu-ti mai fa probleme, incearca sa treci mai usor peste toate si sa nu iei in seama pe nimeni si nimic care te-ar deranja sau supara, ca nu-i face bine lui bebe. Fii cat mai senina si mai vesela pentru el si pentru tine! Nu-i usor, dar autoeduca-te! Oricum, am mai trecut si eu cat eram insarcinatata prin stari din astea, sunt normale, probabil ca numai o mama inconstienta si superficiala nu le-ar avea...zic eu...deci, nu-ti fa griji, e totul ok! Irina, ce bine ca bebe e bine dezvoltat si totul e in regula! Ma bucur pentru voi! Multa sanatate si o sarcina usoara la gravidute! Luna, multumim pentru cafeluta, e buna, uite chiar acum o beau! Eva, mai ai de invatat? Angela, ce mai faci? Eva, Angela, ce va mai fac copiii? O zi buna la toata lumea! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! Kriss stai linistita ca si eu ma uitam in toaleta toata ziua.Si mama mama ce mai plangeam din orice.Si eram asa de melancolica. Or sa treaca in timp.Important este sa te pastrezi sanatoasa si sa te feresti de locurile aglomerate si in special de copiii mici care pot avea boli ale copilariei.Asta pana treci de primul trimestru. Irina ma bucur ca bb al tau este ok si asteptam sa vedem ce o sa fie fata sau baiat? LOra copiii mei sunt bine,baietelul participa sambata la Mister Martisor si este foarte emotionat. Fetita este o scumpete( dar asa sunt toti copiii in ochii mamelor lor) ANGELA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va urez sa aveti o primavara plina de soare si multe martisoare pline de dragoste! Lora nu numai ca mai am de invatat dar m-am cam incurcat cu lucrarea. Am tot timpul senzatia ca este insuficient cat am scris si umplu cu amanunte la care ulterior renunt, dupa ce am depus atata efort. Am tot pierdut timpul cu tot felul de activitati si am ramas in urma mult. In plus, am mai facut si modulul pedagogic "sa fie pe CV" si mai am si acolo de facut lucrare, dar pe administrativ. Claudiu astazi de dimineata mi-a dat un martisor, ascunzandu-l intai la spate, ca sa imi faca o surpriza. Va doresc o zi buna! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angela, i-auzi, Mister Martisor, ce mandra trebuie sa fii! [:)] Bravo, felicitari! Musai sa le faci poze sa-i vedem si noi pe domnisori! Mai fetelor, dimineata erau o gramada de copiluti de gradinita cu flori si asa mandri mergeau cu buchetelele pe strada, ca m-au apucat emotiile gandindu-ma ca la anul si Iustina va fi la fel...[:)] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angela ce faci, inveti? Ne intalnim la examen pana la urma? Imi aduc aminte, referitor la sfaturile Angelei, ca eu ma mai feream de: pamantul de flori, pisici sau orice alte animale domestice, oua crude, maioneza.[:D] In concluzie... suntem aici cu tine[:D] mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu la clubul juristilor...acum insa sunt in concediu pentru cresterea copilului!!! Va pup si va doresc o primavara superba!! carla2005 [mamica] de [bebic]Alexandra Maria 16.11.2006 [url="http://new.photos.yahoo.com/mami_nov_dec_06/album/576460762389624339"]botez...si altele[/url] [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=15"]Poza Alexutei din concurs se numeste INGERAS , votezi si tu?[/url] "Doar doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana. In legatura cu universul nu sunt sigur."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...