Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CIRESELE de mai-iunie 2013 (4)


Recommended Posts

In sfarsit acasaaa, sunt 17 grade aici :)) de la o extrema la alta, bebe doarme ca ursul de la 7 i-am luat laptele si dupa primul biberon a facut un kk de a umplut si landoul, inca nu am reusit sa descopar cum se scoate salteaua de la landou sa o spal :) fug si eu la somnic sper sa ma lase si pe mine in noaptea asta ca sunt franta 

Somnic usor

Bine ca ati ajuns, ne-ati creat emotii...

La multe lunite, Andrei!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 535
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

pai si noi la fel de aia am intreba :D abia am scapat de colici si incepem cu dintii :D

 

si al meu saliveaza super mult ... atarnat ( in pozitia de ragait ca asa ii place) si imi curg siroaie de saliva pe spate :D

doamne pe noi nea ferit dumnezeu de colicii nici baiatu nu a avut cand a fost mic si nici la dinti nu a facut urat cand iau iesit sa vedem acuma fata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criulica, puteai incepe concediul si cu jumatate de pahar de vin, nu cu o sticla ! Eu din cand in cand mai servesc putin roze, la masa.

 

Fetelor, multumim de aprecieri. MasterChef de pe fb e mama, :)) . Suntem de fapt o echipa care ne descurcam tare bine in bucatarie: mama, sora ei si eu. Mobilierul l-am inchiriat, restul e home made !

 

Madd, foarte faina rochia. Cum spunea Flafi, sexy mami esti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uitasem sa mai " raportez" ca luni am stat toata ziua la Divertiland. Am fost gasca mai mare si am inchiriat un foisor. Mandra a dormit bine, Darius s-a stat numai in apa.

 

Azi, adica ieri, miercuri am fost la Edenland la Balotesti. Fooooarte fain !! Maine (joi) mergem iar.e foarte fain in padure si racorica, in plus cel mare are alta activitate decat calculator!

Flafi, nu veniti si voi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miche multumim de invitatie, venim, dar data viitoare, azi plecam tai-tai la munte.

Deci ati avut 2 petreceri de botez, sa ii fie de bine fetei.

Vin beau si eu seara dupa ce il adorm, ca doarme 5 ore legat, si alcoolul are nevoie de max 90 min sa paraseasca incinta :)

Nu stiu cum o sa incapem in masina, avem atatea bagaje pt printache.

Asa ca noi va asteptam la Bran :)

 

 

Simcri ce veste buna, bine ca s-a linistit Andrei, cred ca au fost prea multe schimbari de-o data.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neaaaaaata. :)

 

Simcri, Mony si cui isi mai serbeaza puii, la multe lunite inainte!!!

Mony, simt nevoia sa scriu si aici ca arati f bine.

 

Eu am condus azi singurica cu bebe in masina. Vb lui Hellie, m-am simtit asa mondena. [:D] Azi am vrut sa stau acasa, sa nu mai merg la mama, dar n-am rezistat caldurii asa ca am pus bebe in scoica si am tulit-o (de obicei ne aducea sotul dimineata). Bebe a fost relativ cuminte. Spun "relativ" ca l-am cam luat din somn si ii era fomita, asa ca aproape de destinatie a inceput sa maraie, mai ales ca scoica e cu spatele la sensul de mers si nu ma vedea. Degeaba l-am inconjurat de jucarii si vorbeam cu el, nu a fost acelasi lucru. :) Dar, per total, a fost f bine si sunt incantata ca am facut-o si p'asta. :))

 

Fetelor, distractie placuta la munte si pe unde mai sunteti plecate. Sa aveti parte de racoare, ca noi ne topim pe aici.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neaaaaaata. :)

 

Simcri, Mony si cui isi mai serbeaza puii, la multe lunite inainte!!!

Mony, simt nevoia sa scriu si aici ca arati f bine.

 

Eu am condus azi singurica cu bebe in masina. Vb lui Hellie, m-am simtit asa mondena. [:D] Azi am vrut sa stau acasa, sa nu mai merg la mama, dar n-am rezistat caldurii asa ca am pus bebe in scoica si am tulit-o (de obicei ne aducea sotul dimineata). Bebe a fost relativ cuminte. Spun "relativ" ca l-am cam luat din somn si ii era fomita, asa ca aproape de destinatie a inceput sa maraie, mai ales ca scoica e cu spatele la sensul de mers si nu ma vedea. Degeaba l-am inconjurat de jucarii si vorbeam cu el, nu a fost acelasi lucru. :) Dar, per total, a fost f bine si sunt incantata ca am facut-o si p'asta. :))

 

Fetelor, distractie placuta la munte si pe unde mai sunteti plecate. Sa aveti parte de racoare, ca noi ne topim pe aici.

 

Andreea, esti o draguta, am ales si eu poze unde nu se vede gabaritul muulllt depasit.Dar mersi oricum, face bine la psihic. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...