Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CIRESELE de mai-iunie 2013 (4)


Recommended Posts

Hellie ar fi bine sa dai imediat dupa vaccinare o doza de paracetamol sau sa pui supozitor desi in teorie cica nu e bine ca scade efectul vaccinul practic eu nu am vazut sa influenteze, daca astepti puseul de febra la fel paracetamol pe gura sau suppzitor la 6-8 ore daca nu scade bagi nurofen la 4 ore novocalmin in ultima instanta si intre ele babisme sosete cu otet comprese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 535
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am ales marsupi plus pt ca am citit fff multe comentarii pozitive despre el, mi-a placut cum arata, cum stau bbeii in el, se strange f usor, are sacutul lui si ocupa putin loc, are un pret decent si e suficient, chiar destul sa o port pe pitica pana la 12 kg. Manduca e mai scumpa, are multr curele care pe mine nu ma incanta si e voluminoasa chitita. Plus ca marsupi e din bumbac organic si e produs romanesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multe lunite sărbătoriților:*:*

 

Simcri..am bagat si eu la cap cu febra..ca si la noi vine vaccinul cu pasi repezi .noi facem la 2 luni jum pt ca suntem plecati la tara..

 

Rotarix nu fac. .am vb cu mai mulți medici. .nu recomanda..asa ca nu fac..

 

Marsupi vreau si eu..si mie mi se pare greoaie manduca ( voluminoasa si mai greu de utilizat decat marsupi)

 

Simcri..sper sa va reveniti la normal..poate ca au fost multe schimbări pt puiul tau si asa se manifesta. .off..greu la tine cu serviciul:(

 

Hellie..exact asa mi s-a părut si mie cu polenizarea:) acum e mai bine:) dar noi tot cu gel suntem..altfel e chin..

 

Tigara..mi-e dor dar nu indraznesc pt ca mi-e teama ca nu as mai putea rezista dupa..aman pana dupa alăptare. .

 

Bere..nu am baut pt ca nu mi-a fost pofta..dar nu ma feresc..dar vin as bea..o sa avem la botez acum unul ff bun..abia aștept sa beau un pahar..dupa ce adoarme puiul..

 

Acum ne pregătim sa mergem la cafea..a adormit asa frumos dragutul de el..dar il iau cu mine pt ca nu sta prea mult fara sa suga pe caldura asta..asa ca nu risc sa plec. .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...