Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CIRESELE de mai-iunie 2013 (4)


Recommended Posts

Ralu, la multi ani! Nu mi am dat seama imediat d ce ne dai de baut! Sa fii sanatoasa si fericita mereu!

 

Andreea, sa iti traiasca puiul! Ai baiat mare deja!

 

M-am lasat "pacalita" cu un kit contra caderii parului. Stiti cum sunt coafezele, iti recomanda produsele la care au si ele procent la vanzari. Desi stiu asta si mai stiu si ca parul imi cade in mod natural nu m-am invatat minte. Daca chiar actioneaza va spun dupa, banuiesc ca si voua a inceput sa va cada din podoaba capilara

 

E aici la salon un tatic cu un bebe de 2- 3 luni care sta dupa mamica sa se faca frumoasa, eu am un sot bun dar nici chiar asa de bun

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 535
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Madd, spor la pregatirile de botez!

 

Simcri, felicitari pt somn!!! Vreau si euuuu (tot repet in speranta ca se va implini : D )

 

Hellie, multa sanatate! Eu, de cand am inceput sa iau vitaminele nu am mai avut probleme.

 

Ralu, a luat bine in greutate Matei. Dar de ce nu vrea sotul la piscina?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani sarbatoritilor mari si mici! Un pahar de vin rosu intreeg, virtual, ca tot nu ma indur sa gust sa-i dau lui bebe!

Am o sacosa de jucarii primite, zornaitoare in general. Am cumparat 2 de ros, am primit 2 in week-end, dar nu-l intereseaza. Are albinuta cu oglinda si aripi fosnitoare, atarnata de patut in lateral, o trage de aripi. Niste elicoptere colorate zornaitoare de prins ghirlanda la carut, le-am pus tot in lateral de patut. Da cu mana in ele, de curand. O vacuta moale colorata zornaitoare, nu o baga in seama deloc-deloc! Perna ramane preferata. A batut ieri din picioare pana a adormit.

Ce-as mai merge la pescuit! N-am mai fost din copilarie. Noua nu ne plac piscinele. Cadre naturale, marea, munte cu apa clara. Vise deocamdata.

Ralu, cred ca ar trebui sa ii amintesti sotului ca a promis, si daca nu e piscina, sa se gandeasca repede la altceva. Zic eu, dar si al meu e urs, foarte greu iese de acasa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...